Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2802: Kodur w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Renata znów zadrży, bo morderca ruszy jego śladem - ZDJĘCIA

W 2802 odcinku "Barw szczęścia" komisarz Kodur (Oskar Stoczyński znów znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Renata (Anna Mrozowska) znów zadrży o życie ukochanego, bo narazi się on na zemstę okrutnego mordercy! Marcin rozpocznie bowiem w 2802 odcinku "Barw szczęścia" tajne śledztwo, który skończy się tak, że sam zacznie być śledzony! Czy Kodur uniknie krwawej zemsty mordercy (Artur Ziółkowski) policjanta?

"Barwy szczęścia" odcinek 2802 - piątek, 21.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2802 odcinku "Barw szczęścia" Kodur znów ściągnie na siebie nieszczęście. Policjant zdecyduje się na samotną akcję śledzenia niejakiego Kiciaka. Bandyta jest podejrzewany o zamordowanie dawnego partnera Kodura, którego ciało znaleziono pod łodzią. Niestety, Kiciak okaże się twardym zawodnikiem i nie pozwoli policji "zrobić z siebie durnia". Morderca szybko zorientuje się, że jest śledzony!

Renata w 2802 odcinku "Barw szczęścia" zwierzy się Dominice, że znów umiera ze strachu o życie ukochanego. Kodur nie zorientuje się, że morderca ruszył jego tropem i sam zaczął śledzić policjanta!

Tak naprawdę zacznie się od tego, że to Kiciak w 2800 odcinku "Barw szczęścia" namierzy Kodura i jego ukochaną. To, co będzie się działo dalej to wyrafinowana grą zabójcy i policjanta. Niestety to zbrodniarz będzie górą. 

Zobacz też: Barwy szczęścia. Zamienią Klarę na nową aktorkę?! Olga Jankowska nie wróci, ale jest nowy pomysł 

Barwy szczęścia. Oszukana Iza oskarży Kasię, że była w zmowie z Anitą!
Najnowsze