Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2788: Klara nie wróci do Huberta i Marysi! Wybierze sławę i pieniądze, więc Pyrka zabierze jej córkę

2023-03-09 20:59

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) zawiadomi Huberta, że zostanie w Ameryce na dłużej, że przedłużyła kontrakt i nie ma zamiaru wrócić do domu do niego i ich córki! Dla Huberta to będzie prawdziwy wstrząs. Nie dość, że przy okazji odkryje, że Klara cały czas go okłamuje, kręci coś za jego plecami, to jeszcze zda sobie sprawę, że żona wybiera sławę i pieniądze zamiast rodziny. Między Pyrkami w 2788 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do kłótni przez telefon. Rozżalony Hubert wprost zapyta Klarę co przed nim ukrywa! Żeby ukarać żonę zabierze jej Marysię, nie zgodzi się na wyjazd córki do Ameryki. Czy tak się skończy wątek Klary po odejściu Olgi Jankowskiej z "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2788 - czwartek, 30.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Decyzja Klary, która w 2788 odcinku "Barw szczęścia" zapowie, że nie wróci do domu, do Huberta i Marysi, pociągnie za sobą fatalne skutki dla małżeństwa Pyrków. W jednej chwili do Huberta dotrze, że nie może już ufać żonie, wierzyć jej obietnicom, że wkrótce znów będą razem. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, że Klara zostanie w Ameryce tylko na czas pisania scenariusza do filmu na podstawie jej erotycznej powieści, w 2788 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że teraz zmieniła kontrakt z Amerykami. Nie od żony, ale od jej wydawcy Jareckiego (Maciej Mikołajczyk), Hubert dowie się, że Klara ma już w USA nowego agenta, podpisała intratny kontrakt na kolejne filmy, a przy umowie nie chciała nawet gwarancji możliwości przylotu do Polski.

Początkowo w 2788 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zarzuci Jareckiemu, że nie dopilnował, aby w kontrakcie Klary zagwarantowano przerwy w pracy na dłuższe wizyty w domu. - Pani Klara sama tego chciała. W poprzednim kontrakcie, który negocjowała agentka z naszego wydawnictwa, pana żona miała zagwarantowaną możliwość powrotu do rodziny. Teraz Zmieniła agenta na amerykańskiego. Wynegocjował jej doskonałe stawki. Po wypełnieniu kontraktu będziecie ustawieni finansowo na długi czas - stwierdzi Jarecki.

Tym samym w 2788 odcinku "Barw szczęścia" dla Huberta stanie się jasne, że Klara postawiła na pieniądze, sławę w Ameryce, a rodzinę odsunęła na dalszy plan. Wściekły na żonę nie zdoła pojąć, że są dla niej ważniejsze rzeczy od najbliższych. A kiedy Agata (Natalia Zambrzycka) stanie po stronie Klary, że ta wykorzystuje tylko ogromną szansę jaka się jej trafiła, Hubert wkurzy się jeszcze bardziej.

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" zadzwoni do żony z pretensjami, że nic z nim już nie ustala, że podejmuje własne decyzje, które wpłyną na przyszłość ich rodziny.

- Nawet nie zapytałaś, co myślę o przedłużeniu kontraktu. Zmieniłaś agenta, a ja się o tym dowiaduję od twojego wydawcy. Co jeszcze ukrywasz? - zapyta żonę.- Nie chcę skończyć jak Kępski - doda. Żeby ukarać Klarę za to, że rodzina już się dla niej nie liczy w 2788 odcinku "Barw szczęścia" Hubert odwoła wyjazd Marysi do matki. Mimo, że wcześniej zgodził się, by córka pojechała z Agatą do Klary.

- Marysia nigdzie nie jedzie! Nie puszczę jej do Klary, skoro istnieje ryzyko, że jej więcej nie zobaczę - oznajmi siostrze Hubert w 2788 odcinku "Barw szczęścia". Wygląda na to, że właśnie tak skończy się wątek Klary, jej małżeństwo z Hubertem, który nigdy nie doczeka się na powrót żony z Ameryki.

M jak miłość. Julia pozbiera się po próbie samobójczej i pójdzie po swoje! Budzyńscy się od niej nie uwolnią
Najnowsze