Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2768: Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że będą znów razem - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-02 20:00

W 2768 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) przekaże Hubertowi (Marek Molak) wyjątkowy, owiany tajemnicą prezent, który specjalnie dla niego przywiezie z USA Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski). Narzeczony Iwony (Izabela Zwierzyńska) zjawi się w domu Pyrków z najnowszymi wiadomościami o Klarze, która nie będzie zamierzała jeszcze wracać do rodziny. Prezent i liścik od Klary w 2768 odcinku "Barw szczęścia" przekonają jednak Huberta, że wkrótce znów będą razem. Nie ma jednak na to żadnych szans, bo Klara już nie wróci do Huberta i ich córki Marysi (Nina Szumowska). Zobacz WIDEO i poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2768 - czwartek, 2.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Od wyjazdu Klary w 2768 odcinku "Barw szczęścia" minie już sporo czasu, więc coraz bardziej stęskniony Hubert zacznie odliczać dni do powrotu żony. Przed wylotem do USA do pracy nad scenariuszem filmu na podstawie jej erotycznej powieści Klara zapewniała Huberta, że ich rozłąka potrwa najwyżej pół roku. Teraz już wiadomo, że Klara nie wróci, że Hubert nie odzyska żony, a Marysia matki. Olga Jankowska odeszła z "Barw szczęścia", a wątek Klary powoli będzie kończony.

Jednak w 2768 odcinku "Barw szczęścia" nic nie będzie wskazywało na to, że Pyrka na zawsze zostanie w Ameryce. Wręcz przeciwnie. Tomek Kępski, który przyleci do Polski z prezentami dla bliskich Klary, najnowszymi wiadomości o niej i Iwonie, przekaże Hubertowi specjalną niespodziankę od żony. Ten znajdzie w pudełku pawie piórko. Zupełnie takie samo, jakiego używali podczas miłosnych igraszek. - To jakiś symbol waszego związku? - zapyta zaciekawiony Kępski. Na twarzy Huberta pojawi się tylko intrygujący uśmiech. - Co? Nie... To jest bardziej wspomnienie konkretnego momentu...

"Niedługo je wykorzystamy" - przeczyta Hubert w liściku od Klary w 2768 odcinku "Barw szczęścia" i nie będzie miał powodów, by nie wierzyć w zapewniania żony, że za jakiś czas znów się zobaczą.

Tomek w 2768 odcinku "Barw szczęścia", który będzie miał przed Hubertem sporo do ukrycia na temat Iwony nie powstrzyma się przed dziwnym komentarzem. - Ok, to nie zadaję więcej pytań. Podziwiam was, że wciąż macie tą iskrę. Mimo tylu lat i związku na odległość. Niektórzy nie mają tego, będąc nawet pozornie blisko - powie bratu Iwony, lecz ten nie wyczuje, że dzieje się coś złego.

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze