Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2768: Kępski podle okłamie Pyrków! Po zdradzie Iwony odetnie się od Agaty i Huberta - ZDJĘCIA

2023-03-01 14:50

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Tomek (Jakub Sokołowski) przyleci do Polski, ale u jego boku znów nie będzie Iwony (Izabela Zwierzyńska). Kępski zjawi się u Pyrków, aby przekazać im prezenty od Klary (Olga Jankowska), a tematu narzeczonej będzie unikał jak ognia. Co więcej, w 2768 odcinku "Barw szczęścia" nie zgodzi się nawet zatrzymać u Agaty (Natalia Zambrzycka) i Huberta (Marek Molak), których okłamie, że zarezerwował już pokój w hotelu Stańskich! Jednak jego oszustwo szybko wyjdzie na jaw, a Tomek zachowa się tak nie bez przyczyny... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2768 - czwartek, 2.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Kępski ponownie zjawi się w Polsce, ale u jego boku znów na próżno będzie szukać Iwony, której kompletnie odbije na prestiżowym programie naukowym w USA. Pyrka zrobi z ukochanego niańkę dla Wioletki (Aurelia Żarnowiecka), a sama zacznie zabawiać się w najlepsze ze starszym profesorem, z którym zdradzi Tomka. W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Kępski nie będzie miał już czego szukać za oceanem i wróci do kraju, ale oczywiście nie przyzna się Pyrkom, do czego doszło między nim a Iwoną. Tomek zjawi się u Agaty i Huberta, ale tylko po to, aby przekazać im prezenty od Klary, a o narzeczonej nie będzie chciał słyszeć ani słowa...

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Tomek będzie unikał tematu Iwony jak ognia, ale Hubert nie odpuści i zacznie go wypytywać o szczegóły. Wówczas Kępski zrozumie, że nie będzie w stanie ukryć przed nim zdrady Iwony i postanowi się ewakuować, ale Pyrka wcale nie będzie chciał go wypuścić! Tym bardziej, że wciąż nie będzie miał pojęcia, że między nim a Iwoną jest tak źle...

- Ja dziękuję za miły poranek, ale ja będę już leciał - pożegna się Tomek.

- Do rodziców? - zaciekawi się Hubert.

- Nie, do hotelu - przyzna, czym ogromnie zszokuje Pyrkę.

- Jak to do hotelu? Co ty Tomek, żartujesz sobie? To nie będziesz spał u nas? - wytknie mu.

Wtedy w 2768 odcinku "Barw szczęścia" do domu wróci także Agata, której Hubert natychmiast poskarży się na zachowanie Tomka. Oczywiście, Pyrka weźmie stronę brata i również zacznie przekonywać Kępskiego, aby zatrzymał się u nich, ale jak tylko znów usłyszy słowo "Iwona", to w końcu wybuchnie!

- Wiesz, że on chce spać w hotelu? - wytknie Hubert.

- No chyba sobie żartujesz! Nie no w ogóle nie ma takiej możliwości. Co ty jesteś u nas honorowym gościem. Ja zaraz przygotuje ci pokój Iwony... - zacznie tłumaczyć, ale Tomek natychmiast wejdzie jej w słowo - Nie!

Oczywiście, Kępski w 2768 odcinku "Barw szczęścia" nie powie Pyrkom o zdradzie Iwony, tylko podle okłamie ich, że już zdążył opłacić pokój w hotelu. W tym wypadku Agata i Hubert odpuszczą mu nocleg, ale wspólnego grilla już mu nie przepuszczą, na co przyciśnięty do muru Tomek ostatecznie się zgodzi.

- To znaczy mam już opłacony nocleg w hotelu. Poza tym, umówiłem się na obiad z rodzicami - okłamie ich.

- No chyba, że tak - skwituje Agata.

- Ale jutro przyjdź na grilla! I nie ma wykręcania się. Ty przyjechałeś odwiedzić rodzinę. My jesteśmy twoją rodziną także rozumiesz - Hubert postawi sprawę jasno, przez co Tomek wreszcie mu ulegnie.

Chwilę później w 2768 odcinku "Barw szczęścia" kłamstwo Kępskiego wyjdzie na jaw. Tomek rzeczywiście zjawi się w hotelu Stańskich, ale okaże się, że nie opłacił tam żadnego noclegu, ani nawet nie zrobił żadnej rezerwacji. Jednak Karolinie (Marta Dąbrowska) uda znaleźć się dla niego rezerwowy pokój!

- Dzień dobry, przyjechałem dość spontanicznie i nie mam rezerwacji, ale może znajdzie się jakieś wolne miejsce? Tomasz Kępski - wyjaśni, ale recepcjonistka i tak od razu go rozpozna i oczywiście znajdzie dla niego pokój nawet mimo pełnego obłożenia!

Barwy szczęścia. Marek wmieszany w seks skandal. Najpierw dziecko z pasierbicą, a teraz romans z matką dziewczyny syna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze