Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2783: Stawicki ostro wyżyje się na Kamie! Poleje się krew - ZDJĘCIA

2023-03-23 20:19

W 2783 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) z samego rana urządzi Kamie (Natalia Jędruś) karczemną awanturę o to, że nie posprzątała po wczorajszej kolacji z Hubertem (Marek Molak). Wzburzony Zbyszek zacznie rzucać naczyniami tylko dlatego, że nie będzie miał, gdzie zjeść śniadania przed ważną operacją w szpitalu. Oczywiście, w 2783 odcinku "Barw szczęścia" kochanka od razu zacznie przepraszać i się tłumaczyć, ale to podziała na urologa jak płachta na byka! Obrażony Zbyszek wyjdzie z domu, a Kama natychmiast zabierze się do zmywania, gdzie skaleczy się szkłem z rozbitego kieliszka! Wówczas pielęgniarka postanowi zmienić i swoje podejście! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2783 - czwartek, 23.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2783 odcinku "Barw szczęścia" Kamę obudzi przeraźliwy hałas z kuchni, w której Zbyszek urządzi festiwal rzucania naczyniami. Stawicki wścieknie się, że kochanka nie posprzątała od razu po wczorajszej kolacji z Hubertem, na którą sama zaprosiła go bez wcześniejszej konsultacji ze swoim partnerem. Co prawda, Zbyszek sam przyznał, że chciałby poznać Pyrkę bliżej, ale nie spodziewał się, że dojdzie do tego tak szybko i to jeszcze w jego własnym domu! Nieoczekiwanie kolacja przebiegnie w miłej atmosferze, a po jej zakończeniu Stawicki od razu pójdzie się położyć, ale wcześniej zleci Kamie, aby wszystko posprzątała i nie zgodzi się jej pomoc. Pielęgniarka stwierdzi, że najpierw zajmie się papierami, a następnie posprząta, tyle, że z przemęczenia już padnie i zaśnie na kanapie, za co w 2783 odcinku "Barw szczęścia" przyjdzie jej słono zapłacić...

W 2783 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki z samego rana zacznie rzucać talerzami i kieliszkami, aby w ten sposób ukarać Kamę za jej nieposłuszeństwo. Wówczas zaniepokojona pielęgniarka od razu wstanie na równe nogi, gdzie tuż po przebudzeniu Zbyszek urządzi jej karczemną awanturę! Oczywiście, Kama natychmiast zacznie przepraszać i wyjaśniać, ale to tylko dodatkowo go podburzy!

- Co się dzieje? - spyta zaniepokojona Kama.

- Nic! Bajzel jest! - krzyknie Zbyszek.

- Zaraz to ogarnę. Musiałam zasnąć nad papierami - wyjaśni.

- A ja mam dziś zrobić biopsję fuzyjną prostaty. I nawet nie mam, gdzie zjeść śniadania - zarzuci jej.

Wtedy w 2783 odcinku "Barw szczęścia" Kama wytknie Zbyszkowi, że przecież prosiła go o pomoc, ale Stawicki nie będzie czuł się w obowiązku, aby sprzątać po kolacji, którą nie on organizował! Jednak pielęgniarka przypomni, że przecież sam się na nią zgodził, z kolei urolog uzna, że nie sądził, że zastanie po niej taki syf...

- Przepraszam, no ale mogłeś mi pomóc wczoraj - zauważy pielęgniarka.

- Ta kolacja to był twój pomysł! - oburzy się.

- Ale zgodziłeś się - przypomni mu.

- Bo nie sądziłem, że dziś rano przez te twoje kolacyjki nie będę miał, gdzie zjeść śniadania w czystej własnej kuchni no! - krzyknie urolog.

Wówczas w 2783 odcinku "Barw szczęścia" Kama zda sobie sprawę, że w ten sposób do niczego nie dojdą i postanowi zamknąć ten temat. Pielęgniarka w ramach rekompensaty zaproponuje, że zrobi Zbyszkowi śniadanie, ale on nie skorzysta z jej oferty i każe natychmiast wziąć się do sprzątania, ale wcześniej oczywiście ją poinstruuje, robiąc z niej totalną idiotkę!

- Dobrze, zaraz zrobię ci omlet. Chociaż mógłbyś sam, bo przecież umiesz - uzna Kama.

- Dobra, zjem w drodze do szpitala, a ty lepiej posprzątaj! Opłucz przed włożeniem do zmywarki, abyś resztkami jej nie zapchała! Chociaż tyle ogarnij! - poniży ją.

Tuż po wyjściu Stawickiego w 2783 odcinku "Barw szczęścia" Kama weźmie się za zmywanie, ale wtedy dojdzie do wypadku. Pielęgniarka skaleczy się kawałkiem szkła ze zbitego przez Zbyszka kieliszka i rozkrwawi sobie palec. Wtedy Kama uzna, że miarka się przebrała i natychmiast przestanie zmywać, po czym zjawi się w pracy i zacznie traktować Stawickiego z obojętnością...

Barwy szczęścia. Zdrada Iwony poróżni Marka i Huberta. Pyrka ostro skarci siostrę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze