Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2782: Basia pożegna przyjaciół. Pójdzie na most nad rzeką i więcej jej nie zobaczą - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-23 8:55

W 2782 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) wpadnie w takie przygnębienie, że samotność, którą czuje od śmierci Zenka (śp. Jan Pęczek) zupełnie ją przytłoczy. Nagle zacznie porządkować swoje sprawy w biurze księgowym, poprosi Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek), by zaopiekował się grobem jej męża, a później w 2782 odcinku "Barw szczęścia" spotka się z przyjaciółkami, jakby widziała je ostatni raz. W obecności Róży (Anna Gornostaj) i Joli (Małgorzata Potocka) będzie udawała pełną energii, ale prawda okaże się zupełnie inna. Po pożegnaniu z przyjaciółmi Basia wyjdzie wieczorem z domu. Stanie na moście nad rzeką i wtedy dopadną ją czarne myśli. Czy Basia popełni samobójstwo? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 2782 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2782 - środa, 22.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Smutek Basi w 2782 odcinku "Barw szczęścia" będzie tak wielki, że nie zdoła zaakceptować faktu, że została zupełnie sama. Po śmierci Zenka, wyjeździe syna Adama (Bartosz Porczyk) i wnuka Jasia nie będzie miała już nikogo bliskiego z rodziny. Grzelakowej zostaną już tylko przyjaciele, ale nawet oni nie sprawią, że zapomni o bolesnych stratach. Podczas wizyty na cmentarzu przy grobie Zenka zupełnie się rozklei w obecności Artura Chowańskiego. - Ostatnio mi ciężej niż zwykle... - wyjaśni przyjacielowi, który zacznie się tłumaczyć, że nie miał dla niej zbyt wiele czasu. - Każdy ma swoje życie... Przyjaciele nie zastąpią rodziny - stwierdzi przygnębiona Basia. Po chwili poprosi Chowańskiego, żeby czasem odwiedzał jej Zenka.

Tego dnia w 2782 odcinku "Barw szczęścia" Basia zwróci się do Urszuli (Bożena Stachura) z prośbą, żeby przejęła jej klientów w biurze księgowym, uporządkuje też wszystkie dokumenty, jakby miała jakieś kłopoty. Później spotka się z Jolą oraz Różą, udając radosną i szczęśliwą. Zupełnie, jakby to miało być ich ostatnie, wspólne popołudnie. Niepokój przyjaciółek wzbudzi tylko kolejne wspomnienie Basi o zmarłym mężu. Dlatego Jola w 2782 odcinku "Barw szczęścia" wpadając na Chowańskiego w Feel Good poprosi go, by wspierał dalej Basię, która darzy go ogromną sympatią.

Dziwne zachowanie Basi w 2782 odcinku "Barw szczęścia" wzbudzi czujność Artura, który wieczorem zapuka do drzwi jej domu. Ale nikogo tam nie zastanie. Basia pójdzie na most nad rzeką i tam odbierze telefon od Chowańskiego. Nie zgodzi się, żeby dołączył do niej podczas "spaceru". - Jestem zmęczona. Wszystko jest w porządku. Zobaczymy się kiedyś - powie Arturowi, którego zmartwi ton jej głosu.

Po chwili Basia w 2782 odcinku "Barw szczęścia" oprze się o barierki. Wpatrując się w nurt rzeki dopadną ją czarne myśli...Wdowa po Zenku zniknie i nikt nie będzie wiedział co się z nią stało.

Barwy szczęścia. Pożegnanie Basi z przyjaciółkami. Zniknie bez śladu i więcej jej nie zobaczą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze