Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2780: Wielka porażka Marka! Wróci z USA bez córki Wioletki - ZDJĘCIA

2023-03-03 10:28

W 2780 odcinku "Barw szczęścia" wyjazd Marka (Marcin Perchuć) do USA okaże się kompletną porażką! Co prawda, Złoty spotka się z Iwoną (Izabela Zwierzyńska), ale nie uda mu się przemówić byłej kochance do rozsądku i namówić jej do powrotu ani do Tomka (Jakub Sokołowski), ani do Polski. Ale to nie wszystko, gdyż w 2780 odcinku "Barw szczęścia" Markowi nie uda się sprowadzić z powrotem Wioletki (Aurelia Żarnowiecka), a Hubert (Marek Molak) i Krystyna (Hanna Bieluszko) nie będą mogli mu darować, że zostawił córkę w Ameryce w obcych rękach! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2780 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2780 odcinku "Barw szczęścia" Marek wróci z USA, gdzie osobiście poleci, gdy Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert doniosą mu o proklamach Iwony i Tomka. Pyrkowie poinformują Złotego, że ich siostra porzuciła Kępskiego dla starszego profesora z prestiżowego programu naukowego i tak zwariowała na jego punkcie, że nawet postanowiła zamieszkać z kochankiem tuż po wyjeździe Tomka. Marek będzie zszokowany postawą Iwoną, a równocześnie niezadowolony, że o wszystkim dowiaduje się jako ostatni, gdyż w gruncie rzeczy sprawa będzie tyczyła się również jego córki. I właśnie z uwagi na Wioletkę w 2774 odcinku "Barw szczęścia" Złoty zdecyduje się wylecieć do USA, aby przekonać się jak Iwona po rozstaniu radzi sobie z ich córką!

W 2780 odcinku "Barw szczęścia" wyjazd Marka dobiegnie końca, ale Złoty wcale nie ucieszy się z powrotu, gdyż będzie on się wiązał z kolejnym rozstaniem z Wioletką. Oczywiście, tuż po powrocie Marek postanowi od razu spotkać się z Hubertem i Tomkiem, aby przekazać im nowe wiadomości w sprawie Iwony. Tym bardziej, że jako jedynemu uda mu się spotkać z byłą kochanką, która nie dość, że odcięła się od Kępskiego, to jeszcze przestała kontaktować się z Pyrkami. Jednak w 2780 odcinku "Barw szczęścia" Złoty nie będzie miał dla nich dobrych wieści, bo nie uda mu się przekonać Iwony ani do powrotu do Tomka, który wciąż mocno będzie odczuwał zdradę narzeczonej, ani do przyjazdu do Polski z Wioletką...

W 2780 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie oburzony postawą Marka. Pyrka da mu jasno do zrozumienia, że powinien zabrać Iwonie córkę i sprowadzić ją z powrotem do kraju, a nie godzić się na to, aby zajmował się nią jakiś obcy facet. Tym bardziej, że lekarka tak oszaleje na punkcie starszego kochanka, że poza nim nie będzie widzieć świata, przez co Wioletka zejdzie na dalszy plan. W 2780 odcinku "Barw szczęścia" zachowania Marka nie będzie mogła zrozumieć również Krystyna. Matka Złotego kolejny raz skrytykuje syna za złe wybory i będzie miała ku temu powody, gdyż wówczas wcale nie będzie on myślał o Wioletce, będącej owocem związku z jego pasierbicą tylko o nowej kochance Oldze (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska), czyli matce dziewczyny jego syna!

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze