Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2779: Randka Oliwki i Kępskiego. Będą bliżej niż kiedykolwiek - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-17 15:10

W 2779 odcinku „Barw szczęścia” dojdzie do poważnej rozmowy między Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) i Tomaszem (Jakub Sokołowski). Do tej pory ta dwójka miała się ku sobie, szczególnie Zbrowska nie mogła oderwać wzroku od Kępskiego, ale nigdy nie mieli okazji na dłuższą pogawędkę. I to się zmieni w 2779 odcinku „Barw szczęścia”, kiedy to biznesmen i kosmetyczka szczerze powiedzą sobie o swoich oczekiwaniach, planach i byłych związkach. To początek silnej relacji, która potem przerodzi się w poważny związek?

"Barwy szczęścia" odcinek 2779 - piątek, 17.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Oliwka i Kępski wreszcie siądą do poważnej rozmowy. Piękna blondynka od początku nie może oderwać wzroku od biznesmena, ale do tej pory nie doszło między nimi do czegoś ważniejszego niż delikatny flirt w hotelu Stańskich. Tomasz w 2779 odcinku „Barw szczęścia” Kępski wreszcie postanowi porozmawiać z dziewczyną i zwierzyć się ze swojej sytuacji życiowej. W końcu przecież niedawno rozstał się z Iwoną (Izabela Zwierzyńska), a wyobrażał sobie z nią wspólną przyszłość. Tak się nie stanie i on o tym doskonale wie, jednak postanowi przybliżyć temat Oliwce i wyjaśnić, jak u niego wygląda sprawa uczuć. 

Wiem, że żal przeminie i emocje opadną, ale boję się, że jedno zostanie we mnie na pewno - zacznie szczerze mówić Tomasz. - Brak zaufania? - zapyta Oliwka. - Nie wiem jakbym teraz mógł uwierzyć, że druga osoba ma czyste intencje - zasmuci się mężczyzna. - Myśli pani, że zaufanie do ludzi wróci? - podpyta kosmetyczkę biznesmen. - Musi, tylko tylko trzeba poczekać i z Patrykiem wyszło jak wyszło - oznajmi dziewczyna, wspominając skończoną i nieudaną relację z Jezierskim (Konrad Skolimowski).

Kępski w 2779 odcinku „Barw szczęścia” oznajmi, że Oliwka nie pasowała do Patryka!

Co ciekawe, Tomasz stwierdzi, że dziewczyna ewidentnie pocieszała się relacją z Patrykiem po nieudanym związku z Kajtkiem (Jakub Dmochowski). Uzna nawet, że jego zdaniem w ogóle nie pasowali do siebie z Jezierskim! Czyżby to był znak, że Kępski chciałby zająć jego miejsce?

- Może przejdziemy na ty? - zaproponuje Kępski, bo poczuje, że tak dobrze rozmawia mu się z Oliwką, że nie ma sensu pozostawać na formalnej stopie. Widać będzie, że będą ze sobą coraz bliżej. W końcu nie każdemu zwierza się z osobistych problemów. Ta relacja ma swoją przyszłość. Oboje muszą jednak popracować nad zaufaniem i odkryciem, czego tak naprawdę chcą od życia. 

Barwy szczęścia. Randka Oliwki i Kępskiego. Przyjdzie czas na poważną rozmowę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze