Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2770: Romans Beaty i Damiana zacznie się od koszmarnej pomyłki Wójcika - ZDJĘCIA

2023-03-06 20:09

W 2770 odcinku "Barw szczęścia" Damian (Michał Lesień-Głowacki) pomoże Beacie (Anita Jancia) podczas awarii kuchni w mieszkaniu Darka Janickiego (Andrzej Niemyt), którym zajmuje się pod jego nieobecność. Saganowska w ramach podziękowania zaprosi Wójcika na wspólny lunch, ale wspólny posiłek przerwie telefon od klienta. Wówczas w 2770 odcinku "Barw szczęścia" Damian w popłochu sięgnie po telefon i uda się na miejsce, ale nie zorientuje się, że zabrał nie swój tylko Beaty! Przez pomyłkę Wójcika dojdzie do ich ponownego spotkania, które później przerodzi się w płomienny romans! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2770 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2770 odcinku "Barw szczęścia" Beata wpadnie do "Feel Good" i zacznie wypytywać Żabcię (Hanna Klepacka) i Damiana o dozorcę, który mógłby zakręcić wodę w całym budynku, gdyż inaczej zaleje ona mieszkanie Janickiego. Oczywiście, wtedy swoją pomoc zaoferuje jej Wójcik, dzięki czemu szybko uda się uporać z awarią. W 2770 odcinku "Barw szczęścia" Beata będzie ogromnie wdzięczna za pomoc, za którą Damian nie weźmie od niej ani złotówki, dlatego w ramach rewanżu Saganowska zaprosi go na wspólny lunch. Wójcik przyjmie zaproszenie, ale niestety nie zdoła zjeść z Beatą, gdyż ich spotkanie przerwie telefon od klienta, do którego od razu popędzi. Tyle, że przez pomyłkę weźmie ze stołu nie swój telefon tylko Saganowskiej!

W pierwszej chwili w 2770 odcinku "Barw szczęścia" ani Beata, ani Damian nie zorientują się, że doszło do pomyłki. Wszystko przez to, że telefony Saganowskiej i Wójcika będą identyczne, ale różnić ich jednak będą kontakty! To właśnie telefon od Luizy (Julia Zielińska) pozwoli Beacie zorientować się, że Damian przez pomyłkę wziął jej telefon, o czym Saganowska natychmiast go poinformuje, wybierając swój numer!

- Cześć, tu Beata - zacznie.

- Coś się stało? - spyta zaskoczony Damian.

- Przez pomyłkę zabrałeś mój telefon. Nie zorientowałeś się jeszcze? - wyjaśni mu, po czym w 2770 odcinku "Barw szczęścia" Wójcik zacznie przyglądać się urządzeniu i zrozumie, że doszło do błędu.

- Czekaj... Niesamowite, jest taki sam. Nawet dzwonek ma ten sam. Nieprawdopodobne - uzna.

- Zgadza się. Musimy się spotkać, żeby wymienić się telefonami - stwierdzi Beata, na co Damian zaproponuje jej spotkanie po pracy.

Tuż po wyjściu od klienta w 2770 odcinku "Barw szczęścia" Damian spotka się z Beatą w parku i przeprosi ją za koszmarną pomyłkę. Oczywiście, Saganowska nie będzie się na niego złościć, a nawet uzna, że dobrze się stało, gdyż mieli okazję, aby znów się zobaczyć!

- Beata! Proszę, faktycznie identyczne, ale nieprawdopodobne, że to się zdarzyło - przekaże jej.

- Ja też się zorientowałam się dopiero jak twoja córka do mnie zadzwoniła - wyjaśni Beata.

- Nie wiem, gdzie ja mam głowę - skwituje Damian.

- Wygląda na to, że jest na swoim miejscu - uśmiechnie się Beata.

- A tak jakby jej czasem nie było - zaśmieje się.

- Wiesz co, w sumie dobrze, że zamieniliśmy się telefonami. Jest okazja, żeby się znowu zobaczyć - podsumuje Saganowska, po czym w 2770 odcinku "Barw szczęścia" Wójcik uzna, że teraz to jest jej dłużnikiem i zaprosi Beatę na lody. Zdradzamy, że to nie będzie ostatnie spotkanie pary, która ponownie wpadnie na siebie w szkole, po czym wyląduje już w łóżku! A następnie Beata i Damian skończą na ślubnym kobiercu, ale póki co jako goście na uroczystości Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski)!

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze