Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2768: Sebastian pozna największą tajemnicę Marka i Olgi! Krystyna nie będzie zadowolona - ZDJĘCIA

2023-03-02 20:00

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) zjawi się w Warszawie i postanowi od razu spotkać się z Markiem (Marcin Perchuć), za którym ogromnie się stęskniła. Matka Michaliny (Anna Pentz) przerwie wspólny trening Złotego z Sebastianem (Marek Krupski), który w końcu pozna nową wybrankę swojego przyjaciela. Co więcej, w 2768 odcinku "Barw szczęścia" Kowalski dowie się o łączącym ich sekrecie i od razu domyśli się, jaka była na niego reakcja Krystyny (Hanna Bieluszko), czym trafi w punkt! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2768 - czwartek, 2.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" związek Olgi i Marka będzie trwał w najlepsze i zakochani zupełnie nie będą przejmowali się tym, że przecież ich dzieci Michalina i Witek (Witold Sosulski) również się spotykają. Na dorosłych nie zrobią wrażenia uwagi Krystyny, która nie pochwali ich relacji, a nawet skarci syna, że wiąże się z niewłaściwymi kobietami. Trudno się dziwić w końcu Złoty nie stworzył udanego związku z matką Witka, a nawet swoją pasierbicą Iwoną (Izabela Zwierzyńska), a teraz wziął się za matkę dziewczyny swojego syna. Jednak ani Marek, ani Olga nie będą mieli z tym żadnego problemu i wciąż będą się spotykać za plecami własnych dzieci, ale o ich sekrecie w 2768 odcinku "Barw szczęścia" dowie się następna osoba!

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Olga stęskni się za Markiem i bez wcześniejszej zapowiedzi zjawi się w Warszawie. Oczywiście, matka Michaliny od razu będzie chciała spotkać się z ukochanym, który w tym samym czasie będzie grał w koszykówkę z Sebastianem, dlatego Złoty zaprosi ją do nich na boisko. Szczególnie, że w 2768 odcinku "Barw szczęścia" w końcu będzie miał okazję, aby zapoznać przyjaciela ze swoją nową dziewczyną, z która z pewnością zjawi się na jego ślubie z Dominiką (Karolina Chapko)! Mimo iż wcześniej nie powie o niej Kowalskiemu ani słowa!

- To jest Sebastian, mój przyjaciel. To jest Olga - przedstawi ich Marek.

- Rozumiem, że Marek zapomniał się pochwalić, że się z kimś spotyka - uzna Olga.

- No chyba coś mu umknęło - skwituje Sebastian.

- Dużo się działo. Nie było okazji - wytłumaczy się.

Oczywiście, Olga w 2768 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miała do Marka żadnych pretensji, gdyż sama również nie będzie chciała się chwalić na prawo i lewo, że spotyka się z ojcem chłopaka swojej córki!

- Nie no, daj spokój. Nie ma się co afiszować, w końcu jestem matką dziewczyny twojego syna - stwierdzi.

Wtedy w 2768 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian pozna największy sekret Olgi i Marka i od razu domyśli się, że matka Złotego nie jest z tego zadowolona i z pewnością ich z tego powodu nie oszczędza. Oczywiście, Kowalski z niczym się nie pomyli, jednak zakochani nie będą mieli z tym żadnego problemu, gdyż będzie chodziło o to, aby to oni byli szczęśliwi, co akurat Sebastian w pełni zrozumie i zaakceptuje!

- Okej, to domyślam się, że Krysia daje wam ostro popalić i was w ogóle nie nie oszczędza - wywnioskuje Kowalski, co natychmiast potwierdzi Złoty.

- No nie można zadowolić przecież wszystkich, prawda? - podsumuje Olga.

- Prawda, ale wy wiecie, co dla was najlepsze, prawda? - uzna Sebastian, co zakochani zgodnie potwierdzą, przez co przyjaciel Marka od razu przypadnie Oldze do gustu!

Barwy szczęścia. Marek wmieszany w seks skandal. Najpierw dziecko z pasierbicą, a teraz romans z matką dziewczyny syna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze