Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2768: Klara wyśle mężowi prezent z USA. Wykorzysta Kępskiego, by nie pojawiać się w kraju

2023-02-10 8:50

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) przyśle prezent dla bliskich z USA. Sama nie zdoła przyjechać do Polski, bo nadal będzie przebywać w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstaje ekranizacja jej książki erotycznej. Pyrka za nic nie wróci do kraju, mimo że Marysia (Nina Szumowska) i Hubert bardzo za nią tęskną. W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Klara znajdzie sposób, by przekazać rodzinie tajemniczą przesyłkę, ale jednocześnie nie opuszczać USA. Wykorzysta do tego Kępskiego (Jakub Sokołowski).

"Barwy szczęścia" odcinek 2768 - czwartek, 2.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Klara przyśle ze Stanów prezent dla bliskich. Ona nie pojawi się osobiście w Polsce i jak informowaliśmy, Olga Jankowska nie pojawi się już w "Barwach szczęścia". Chociaż są dogadani z Hubertem, że Klara nakręci w USA fil na podstawie jej bestsellerowego erotyku i ma wrócić do kraju, tak się nie stanie. Hubert jeszcze nie wie, że zostaje z Marysią (Nina Szumowska) sam. Klara podzieli losy Iwony (Izabela Zwierzyńska) i zostanie za granicą. W 2768 odcinku "Barw szczęścia" nie powróci do rodzinnego domu, ale to nie oznacza, że całkiem zapomni o bliskich. Wręcz przeciwnie, wykorzysta przylot Kępskiego, by podać dla rodziny prezent. 

Klara przekaże prezent dla Huberta w 2768 odcinku "Barw szczęścia"

Kępski stawi się u Pyrków i przekaże wieści od Klary. On także przyleci sam, na próżno będzie szukać u jego boku Iwony. Lekarka podjęła się stypendium w USA, więc Tomasz sam zawita do kraju, zresztą to nie pierwszy raz, kiedy przyjeżdża do Polski bez niej. W 2768 odcinku "Barw szczęścia" okaże się także, że między nim a siostrą Huberta i Agaty (Natalia Zambrzycka), nie układa się kolorowo. Nastąpi kryzys. Czy taki sam kryzys czeka Klarę i Huberta? Póki co nie, ale nie wiadomo jeszcze, jak scenarzyści ograją odejście serialowej Pyrki na stałe.

Klara pomyśli o najbliższych i z pomocą Kępskiego przekaże dla nich prezent. Co będzie podarunkiem od pisarki dla męża? O tym przekonamy się już w 2768 odcinku "Barw szczęścia". Tomasz zrelacjonuje krótko co u Klary, ale wiadomo już, że ona osobiście nie pojawi się w rodzinnym domu. Trzeba poczekać na rozwój wydarzeń między nią a Hubertem i resztą stęsknionej rodziny. 

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze