Barwy szczęścia

Barwy szczęścia dobiegają końca? Dom Pyrków pustoszeje! Klara dołączy do Iwony Pyrki. Kto następny? - ZDJĘCIA

Z "Barw szczęścia" gruchnęła wieść o tym, że Klara znika z serialu, bo grająca ją od zawsze Olga Jankowska zakończyła współpracę. Żona Huberta (Marek Molak) Pyrki i matka Marysi (Nina Szumowska) była postacią lubianą, a małżeństwo kochające się i zgodne. Niestety w scenariuszu powstał wątek kariery pisarskiej Klary, która zawiodła ją za ocean, skąd już nigdy nie wróci. Tym samym Pyrka zostawiła męża i dziecko na pastwę losu i teraz fani zastanawiają się, kto się nimi zajmie. Niedawno dom Pyrków opuściła na zawsze Iwona (Izabela Zwierzyńska) i teraz aktorki pokazują się razem na Instagramie. Czy to pierwsze zwiastuny końca "Barw szczęścia"? Sprawdź co już wiemy i zobacz niepublikowane wcześniej ZDJĘCIA z planu serialu w GALERII!

Nadciąga koniec "Barw szczęścia"?! Dom Pyrków pustoszeje w tempie błyskawicy

Klara z "Barw szczęścia" ogłosiła, że to już koniec jej przygody z serialem. Żona Huberta była miłością jego życia i Pyrkowie tworzyli zgodne, dobre małżeństwo, które wychowuje uroczą Marysię. Dość powiedzieć, że w 2021 roku właśnie oni zaśpiewali świąteczna piosenkę serialu i stali się wizytówką idealnej rodziny "Barw szczęścia". Niestety, plany Jankowskiej wszystko zmieniły.

Kiedy Pyrka w "Barwach szczęścia" wyjechała do USA do pracy nad scenariuszem filmu według jej nowej książki, mało kto podejrzewał, że nie wróci. Odlot Klary zbiegł się z atakami Bartosza, który również za oceanem nie dał jej spokoju, przez co przez jakiś czas była uznawana za zaginioną. Wszystko dobrze się skończyło, aż buchnęła wieść, że Klara już nie wróci!

W podobny sposób pożegnała się z "Barwami szczęścia" Iwona, siostra Huberta i Agaty (Natalia Zambrzycka). Pani doktor Pyrka poleciała do Ameryki robić karierę, a w ślad za nią podążył Kępski (Jakub Sokołowski). Tyle, że on już wrócił i zabiera się za uwodzenie ślicznej Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), za to Iwony na pewno już nie zobaczymy w serialu. Jankowska i Zwierzyńska chętnie publikują wspólne ZDJĘCIA na Instagramie, podkreślając tym samym, że podobną wybrały drogę. Czy coraz bardziej pusty dom Pyrków jest zwiastunem końca jednego z ulubionych seriali Polaków?

- Dzisiaj został wyemitowany ostatni odcinek, w którym możecie mnie zobaczyć. A to oznacza, że oficjalnie żegnam się z serialem @barwyszczescia.official - napisała Jankowska na swoim profilu na Instagramie publikując nieznane ZDJĘCIA z planu "Barw szczęścia". Na wielu z nich jest z serialową Iwoną!

Tego się nie spodziewałam… będzie brakowało Klary w serialu, ale życzę powodzenia w dalszej karierze - zaczęły się komentarze fanów "Barw szczęścia". 

O nieee a ja czekałam zawsze na Ciebie ?❤️

- Tak się domyślałam...albo postać uśmiercają albo szykują wyjazd...że nie wróci już...Powodzenia

- Moja wspaniała żona? - napisał Marek Molak. 

- Miałam raczej, że odchodzisz dlatego wyjechałaś ? szkoda już nie będzie tak fajnie w domu Pyrków...

- Ojoj ?przykra ta wiadomość... byłaś bardzo pozytywną postacią, bardzo lubiłam Cię oglądać...szkoda ? już boję się pomyśleć,jaki będzie dalszy scenariusz.... życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie ???

- Szokująca informacja ? będzie bardzo brakowało

- Jak zwykle musi się skończyć na smutno wątek tak kochającej się pary .. lipa .. chyba już nie będę tego oglądać. , Uwielbialam sceny z wami ?

Na profilu superseriale.se.pl na Facebook-u fani "Barw szczęścia" byli mniej oszczędni w słowach. Kiedy zaprosiliśmy do napisania słów pożegnania dla Klary poleciały nawet mocniejsze słowa. 

 - Całe szczęście.

- Tak robią z barwami szczęścia jak z. M jak miłość aktorów się pozbywają nie mają co robić na prawdę

- Już się nagrała

- Ciekawe , kto się zajmie Marysia i Hubertem?

No właśnie, kto się teraz zajmie mężem i córką Klary w "Barwach szczęścia"? Jest wysoce prawdopodobne, że Hubert z Marysią polecą do Lary do USA, co to oznacza, że domu Pyrków zostanie sama Agata. Czy to wystarczy, aby pociągnąć serial dalej?

Nie przegap: Barwy szczęścia. Stawicki zabił Anetę, bo znalazł sobie młodszą kochankę?! Jeszcze pokaże na co go stać

Barwy szczęścia. Marek wmieszany w seks skandal. Najpierw dziecko z pasierbicą, a teraz romans z matką dziewczyny syna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze