Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2768: Poważny kryzys u Iwony i Kępskiego! Tomek nie będzie chciał słyszeć o narzeczonej - ZDJĘCIA

2023-02-07 21:18

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 2.03.2023 o 20.10 w TVP2) w związku Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Tomka (Jakub Sokołowski) wybuchnie poważny kryzys! Kępski po raz kolejny przyleci do Polski sam i na próżno będzie szukać obok niego narzeczonej. W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Tomek zjawi się u Pyrków, aby przekazać im prezenty od Klary (Olga Jankowska), ale nawet słowem nie wspomni o Iwonie, co bardzo zmartwi Huberta (Marek Molak) i Agatę (Natalia Zambrzycka)! Czy to będzie ich koniec? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2768 - czwartek, 2.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" Kępski znów zjawi się w Polsce, ale ponownie u jego boku zabraknie Iwony! Oczywiście, Tomek w pierwszej kolejności odwiedzi Pyrków, aby przekazać im prezenty od Klary, która mimo porwania przez gwałciciela Bartosza (Artur Bocheński), zdecydowała się zostać w USA, żeby skorzystać z życiowej szansy i skończyć prace nad scenariuszem na podstawie swojej powieści. Hubert będzie ogromnie wdzięczy Tomkowi za pomoc w odnalezieniu żony, a jednocześnie wściekły na Iwonę, że namówiła Klarę do pozostania w Ameryce. Jednak w 2768 odcinku "Barw szczęścia" Kępski wcale nie będzie miał ochoty rozmawiać o swojej narzeczonej i od razu ucieknie od Pyrków do hotelu Stańskich, gdzie zatrzyma się po raz kolejny i to nie bez przyczyny!

W 2768 odcinku "Barw szczęścia" w holu Tomek ponownie natknie się na Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), która ogromnie ucieszy się z jego powrotu, a widok kosmetyczki nie pozostanie obojętny również i jemu. W końcu Zbrowska od razu wpadła mu w oko i to z wzajemnością, jednak Kępski chciał zachować się w porządku wobec narzeczonej, dlatego nie przekroczył żadnej granicy. Aczkolwiek w 2768 odcinku "Barw szczęścia" w związku Iwony i Tomka wybuchnie poważny kryzys, przez co wszystko się zmieni, choć u Zbrowskiej sytuacja nieco się skomplikuje, bo zdąży już związać się z Patrykiem (Konrad Skolimowski), co przypadkiem odkryje Kępski. Tyle, że Oliwka wcale nie będzie odwzajemniać uczuć Jezierskiego, ale Pyrkowie nie pozwolą Tomkowi tak łatwo zrezygnować z Iwony!

W 2769 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Hubert zaczną poważnie niepokoić się o związek Iwony i Tomka. Pyrkowie ponownie zaproszą Kępskiego na piwo i zaczną wypytywać go o szczegóły, ale on nie będzie skory do zwierzeń, co zmartwi ich jeszcze bardziej. Tomek będzie przygaszony, a w 2769 odcinku "Barw szczęścia" dodatkowo dobije go widok Oliwki z Patrykiem, a także Grażyny (Kinga Suchan), która odkryje, że znów zjawił się w Polsce sam i postanowi to wykorzystać, aby się do niego zbliżyć...

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze