Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2766 Koniec Oliwki i Patryka. To nie ją kocha naprawdę!

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi koniec krótkiego związku Patryka (Konrad Skolimowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Młody Jezierski zrozumie, że Zbrowska nie żywi do niego żadnych wyższych uczuć, ot po prostu dobrze się razem bawią. Prawda jest też taka, że Patryk nigdy nie przestał kochać Agaty (Natalia Zambrzycka), a ona jego. I wygląda na to, że do Jezierskiego ten widoczny gołym okiem fakt, w 2766 odcinku "Barw szczęścia" nareszcie dotrze! Jak do tego dojdzie? Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2766 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" Patryk dojdzie do wniosku, że Oliwka wcale go nie kocha. Wygląda na to, że szykuje się kolejny przełomowy moment w życiu Jezierskiego. Z więzienia nareszcie wychodzi jego siostra, a Agata rozumie, że skrzywdziła ją swoją oceną w momencie aresztowania. A w dodatku Oliwka nie do końca rozumie dylematy swojego chłopaka, bo jest bardziej zajęta swoimi sprawami... Jak zakończy się krótki związek tej pięknej pary?

Oliwka i Patryk w 2766 odcinku "Barw szczęścia" zapewne będą musieli szczerze porozmawiać o swoich uczuciach. Czy Jezierski wyzna Zbrowskiej, że tak naprawdę cały czas kocha Agatę i to niej chce wrócić?

Aktualny chłopak Agaty, Justin (Jasper Sołtysiewicz) w "Barwach szczęścia" jako pierwszy zauważył, że dawnych narzeczonych nadal łączy silne uczucie. Patryk zawsze pojawia się w ważnych momentach u Pyrki, a przy okazji zaginięcia Klary (Olga Jankowska) stał się najlepszym opiekunem dla Marysi (Nina Szumowska). Wtedy też Agata wyznała mu, że zrozumiała swój błąd... 

Z kolei Oliwka wkrótce w serialu "Barwy szczęścia" będzie coraz bardziej zainteresowana Tomaszem Kępskim (Jakub Sokołowski), który wrócił z USA bez Iwony (Izabela Zwierzyńska). Wygląda na to, że Jezierski rozstanie ze śliczną manicurzystką bez wzajemnego żalu i w przyjacielskiej atmosferze. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2751: Potwór Stawicki znów wyprowadzi Dominikę z równowagi. Nowa kochanka Kama jeszcze nic o nim nie wie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Najnowsze