Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2750: Klara nie wróci do Polski po porwaniu! Iwona zbuntuje ją przeciwko Hubertowi - ZDJĘCIA

2023-02-03 9:38

W 2750 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 3.01.2023 o 20.10 w TVP2) Klara (Olga Jankowska) postanowi zostać na kontrakcie w USA, mimo piekła, jakie na miejscu zgotował jej Bartosz (Artur Bocheński). Gwałciciel był bliski wywiezienia Pyrki do Meksyku, gdzie ślad po niej najprawdopodobniej zaginąłby na dobre, jednak postawiona na nogi amerykańska policja pomogła zapobiec tragedii. Mimo koszmaru w 2750 odcinku "Barw szczęścia" Klara nie zdecyduje się wrócić do Polski tylko za namową Iwony (Izabela Zwierzyńska) zostanie na miejscu i skorzysta z życiowej szansy, co kategorycznie nie spodoba się Hubertowi (Marek Molak)... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2750 - piątek, 3.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2750 odcinku "Barw szczęścia" Klara nie wróci do swojej rodziny w Polsce tylko zdecyduje się zostać w USA, czym całkowicie zszokuje Huberta. Pyrka nie będzie mógł zrozumieć decyzji żony, która tuż po przylocie za ocean została porwana przez gwałciciela Bartosza i o mały włos nie wywieziona do Meksyku, gdzie słuch po niej najpewniej zaginąłby. Przypomnijmy, że Myśliński odurzył Pyrkę narkotykami, po czym wpakował do wypożyczonego samochodu i próbował przewieść przez granice, jednak zaalarmowana przed Kodura (Oskar Stoczyński) amerykańska policja przystąpiła do akcji i przeprowadziła rutynową kontrolę, dzięki której udało się odnaleźć Klarę. W 2747 odcinku "Barw szczęścia" rodzina Pyków w końcu mogła skontaktować się z pisarką, która wyszła ze wszystkiego cała i zdrowa, przez co postanowiła dać Ameryce jeszcze jedną szansę!

W 2750 odcinku "Barw szczęścia" Hubert już nie będzie mógł doczekać się powrotu Klary do Polski, jednak jego żona wcale nie będzie miała zamiaru wracać! Pyrka doskonale zda sobie sprawę, że stoi przed ogromną szansą i nawet mimo przeżytego koszmaru nie będzie chciała z niej zrezygnować...

- Na kiedy masz bilet powrotny? Mów - spyta pełen nadziei Hubert, ale nie doczeka się odpowiedzi, przez co od razu pomyśli, że mają jakiś problem z połączeniem - Klara, słyszysz mnie? Halo...

- Tak, słyszę cię. Nie mam biletu. Hubert, ja nie wracam - zapowie Pyrka.

Oczywiście Hubert w 2750 odcinku "Barw szczęścia" nie zrozumie decyzji żony i spróbuje namówić ją do powrotu. Pyrka da ukochanej jasno do zrozumienia, że straszliwie boi się o jej bezpieczeństwo, jednak Klara uspokoi go, że ma na miejscu spore wsparcie od amerykańskich producentów, a przede wszystkim od Iwony i Tomka Kępskiego (Jakub Sokołowski), którzy również włączyli się w jej poszukiwania. Ale dla Huberta to będzie za mało!

Tuż po rozmowie z Klarą w 2750 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zda sobie sprawę, że to Iwona wpłynęła na decyzję żony i nie będzie mógł darować siostrze, że zbuntowała przeciwko niemu jego ukochaną! Pyrka zacznie żalić się Agacie na starszą siostrę, ale ku jemu ogromnemu zdziwieniu, młodsza również weźmie jej stronę i pochwali postanowienie pisarki!

- Hubert, ja wiem, że ty się martwisz o Klarę, ale skoro ona mówi, że nie ma żadnej traumy i postanowiła tam zostać... - spróbuje uspokoić go Agata, ale Huberta o mało co nie rozniesie z nerwów...

- Ale ona postanowiła zostać, dlatego, że Iwona natłukła jej do głowy o wielkich szansach i samorealizacji - zdenerwuje się.

- Dobrze, ale po pierwsze, to chyba dobrze, że jej to natłukła, bo to nie są żadne bzdury, a po drugie to najważniejsze, że jej się nic nie stało, nie? - wstawi się za siostrą.

- No tego jeszcze nie wiemy, bo problemy psychiczne, to się mogą pojawić dopiero po przerwie - zauważy.

- Albo się nie pojawić wcale - skwituje Agata.

Wtedy w 2750 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zrozumie, że został sam, bo Agata także stanęła po stronie Klary i Agaty. Pyrka zacznie robić jej wymówki, ale młodsza siostra spróbuje go uświadomić, że dla pisarki to może być ogromna szansa, a skoro, mimo koszmaru, wciąż chce tam zostać, to nie ma co namawiać jej do zmiany podejścia. Jednak Hubert nie da się przekonać i już będzie gotowy dzwonić do Iwony z pretensjami, ale Agata mu na to nie pozwoli!

- Czyli ty po prostu chcesz, aby ona tam została? - wytknie jej.

- Słuchaj, jeżeli ona mówi, że dobrze się czuje, to nie ma powodu jej nie wierzyć. A poza tym szansa. Ona jest w Hollywood, ty naprawdę tego nie czujesz?... Ile znasz polskich pisarek, które dostały szansę w Fabryce Snów, co? Sobie stękaj, mów co chcesz, po prostu takich ofert się nie odrzuca... - wyjaśni, ale do Huberta nic nie dotrze, bo zbyt bardzo będzie się bał o życie żony...

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze