Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Znamy powód odejścia Klary Pyrki. To dlatego Olga Jankowska zakończyła pracę w serialu

2023-02-09 11:49

To dlatego Klara Pyrka nie pojawi się w "Barwach szczęścia"! Olga Jankowska odeszła z serialu, odcinki z jej udziałem nie będą już emitowane, bo aktorka zakończyła pracę na planie. Jest ku temu ważny powód i wiemy już, co teraz planuje serialowa Klara. Widzowie "Barw szczęścia" nie doczekają się powrotu żony Huberta (Marek Molak) do Polski, niebawem okaże się, że kobieta zostaje w USA na stałe. Miała jedynie nakręcić film i z powrotem zawitać w Warszawie, ale tak się nie stanie. Dlaczego Olga Jankowska zrezygnowała z roli uwielbianej Klary?

Barwy szczęścia. Nie zobaczymy już Klary, a jest ku temu ważny powód 

Olga Jankowska zrezygnowała z udziału w serialu "Barwy szczęścia", chociaż sama przyznaje, że bardzo dobrze wspomina pracę na planie, swoich kolegów aktorów i ekipę produkcji. Dlaczego więc podjęła decyzję o niekontynuowaniu roli żony Huberta? Przecież była lubianą postacią, z rozwiniętym wątkiem. Okazuje się, że aktorka ma inny plan na życie i nie pokrywa się on z braniem udziału w "Barwach szczęścia". Wiele wyjaśnia wpis Olgi Jankowskiej na Instagramie, gdzie podziękowała widzom i produkcji za wspólne lata pracy.

- (...) Osobiście rozstałam się z Klarą ponad pół roku temu, ale dzisiaj wreszcie mogę zamknąć ten rozdział i ruszyć w nową drogę. I jestem tym bardzo podekscytowana! Dużo wspaniałych wyzwań przede mną i liczę na to, że nadal tu pozostaniecie ?❤️ - napisała aktorka w dniu 7.02.2023 r., kiedy to Klara pojawiła się w "Barwach szczęścia" po raz ostatni. Nawet nie osobiście, a na ekranie monitora, w rozmowie z Hubertem. 

Więcej szczegółów na temat decyzji Olgi Jankowskiej o odejściu z "Barw szczęścia" można wywnioskować z komentarza pod postem aktorki. 

- Brawo ! ?? co w planach teraz ? :D - zapytała jedna z obserwatorek. 

muza ? - odpowiedziała krótko Olga Jankowska i wiadomo już, że artystka zajmie się teraz karierą muzyczną. Fani prawdopodobnie mogą wyczekiwać jakichś nowych projektów ze strony Jankowskiej, ale już niepowiązanych z grą w "Barwach szczęścia". Może szykuje się nowa płyta? Tego jeszcze nie wiadomo, ale Olga Jankowska na pewno poinformuje o swoich dalszych planach zawodowych. 

Koniec Klary Pyrki w "Barwach szczęścia" 

Klara nie wróci z USA, gdzie pojechała kręcić film, a dokładniej ekranizację jej bestsellerowej książki erotycznej. W Stanach doszło do tragedii, bo podły Bartosz (Artur Bocheński) poleciał za Pyrką i próbował ją porwać. Na szczęście sytuacja się uspokoiła, a Klara jest bezpieczna. Co ciekawe, w rozmowie z Hubertem przyznała, że za kilka miesięcy skończy film i wróci do kraju. Póki co nie jest jasne, jak definitywnie zakończy się wątek Klary. Czy zostanie w USA na stałe? To prawdopodobne. 

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze