Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2763: Natalia po seksie z Cezarym ucieknie i ukryje romans! Będzie się wstydzić zbliżenia z Rawiczem? - ZDJĘCIA

2023-02-17 13:19

W 2763 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) wyląduje w łóżku z Cezarym (Marcel Opaliński)! Romans rozkręci się na całego, mimo niechęci Józefiny (Elżbieta Jarosik) i Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska). Zakochani pójdą na całość, spotkają się w remontowanym domu Rawicza, gdzie będzie jedynie materac, ale to im kompletnie nie przeszkodzi. W 2763 odcinku "Barw szczęścia" spędzą upojne chwile, ale Zwoleńska ucieknie rano jak tchórz! Stwierdzi, że musi szybko wracać i ukryje seks z milionerem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2763 - środa, 22.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2763 odcinku "Barw szczęścia" Natalia i Cezary wylądują w łóżku, a podczas namiętnej nocy dojdzie do zbliżenia, mimo sprzeciwu obu matek zakochanych. Józefina z całych sił będzie naciskać na powrót syna do byłej narzeczonej Sofii (Valeri Guliaieva) i nie zrozumie, że Cezary zauroczył się w pięknej prawniczce. Zwoleńska też da szanse nowemu uczuciu i wreszcie otworzy się na nową miłość. Czy słusznie? W 2763 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zakradnie się do remontowanego domu Cezarego zakomunikuje, że jest gotowa na następny krok. 

- Kogo ja widzę… - powie zaskoczony i zarazem zadowolony Rawicz. - Lea poszła spać, więc pomyślałam... zapytam, czy kolacja jest aktualna? - przyzna Zwoleńska, ale nie na jedzeniu się skupią. Wylądują w łóżku i dojdzie do zbliżenia. Szkoda tylko, że poranek okaże się mniej romantyczny niż Rawicz mógłby się spodziewać. 

Natalia po seksie z Cezarym w "Barwach szczęścia" ukryje zbliżenie 

Rankiem Zwoleńska obudzi się obok milionera, ale szybko zauważy, że nie powinno tak być. Pomyśli, że jeśli nie zjawi się w domu, a jej nieobecność na noc zostanie zauważona, Małgorzata natychmiast zacznie węszyć i dowie się, że córka została na noc u milionera. - Muszę lecieć! Wolę być w domu, zanim wszyscy wstaną i zaczną wypytywać, gdzie byłam… - powie Natalia, kiedy mężczyzna tylko się obudzi. To chyba niezbyt romantyczny poranek po pierwszej wspólnej nocy...

Natalia wykradnie się z domu Rawicza, ale nie powie mu, że tak naprawdę boi się rekacji Józefiny. Kobieta nawet nie będzie ukrywała, że widzi przy boku syna tylko Sofię i nie chce związku Cezarego z Natalią. Co prawda, nie będzie miała za wiele do powiedzenia, ale jednak Zwoleńska poczuje się niekomfortowo z tą myślą. Wiadomo już, że na tym jej relacja się nie skończy. Niestety nie wszystko potoczy się pięknie i romantycznie, bo niebawem w "Barwach szczęścia" Natalia wyzna ukochanemu prawdę o nowotworze i usunięciu piersi, a jego zaszokuje ta informacja. 

Barwy szczęścia. Żenujące zapoznanie Sofii i Natalii. Staną do walki o Cezarego?
Najnowsze