Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2759: Żenujące zapoznanie Natalii z Sofią. Staną do walki o Cezarego? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-02-16 20:20

W 2759 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi zapoznanie się Natalii (Maria Dejmek) z Sofią (Valeri Guliaieva). Była narzeczona Cezarego (Marcel Opaliński) przerwie mu romantyczną schadzkę ze Zwokeńską i od razu zauważy, że mężczyznę z prawniczką łączy coś więcej. Natalia zrobi dobrą minę do złej gry i spróbuje zachowywać się miło wobec pięknej Sofii. W 2759 odcinku "Barw szczęścia" stanie się jasne, że obu kobietom zależy na milionerze Rawiczu. Skłócą się, która powinna zająć miejsce u boku przystojnego mężczyzny? Zobacz WIDEO z tej sceny.

"Barwy szczęścia" odcinek 2759 - czwartek, 16.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia i Cezary spotkają się w "Feel Good" w 2759 odcinku "Barw szczęścia" i wszystko wskaże na to, że ich znajomość rozwija się w dobrym kierunku. Zwoleńska będzie miała jednak pretensje o zachowanie Józefiny (Elżbieta Jarosik), która chce go połączyć z byłą narzeczoną. Przez intrygi Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska), matka Cezarego nie ufa już Natalii, o czym nie omieszka jej poinformować. Małgorzata także każe córce trzymać się z daleka od Rawiczów, ale prawniczka nie weźmie sobie słów matki do serca. 

- Muszę ci coś powiedzieć. Chodzi o twoją mamę. Złożyła mi wizytę... (...) Nieważne co mi powiedziała, chodzi o to, że nie czuję się z tym dobrze - oznajmi oschle Natalia, oburzona rozmową z Józefiną. Cezary nie będzie zachwycony postępowaniem matki, a dodatkowo zignoruje telefon od Sofii, która usilnie spróbuje się z nim skontaktować. W końcu kobieta osobiście stawi się w knajpce w 2759 odcinku "Barw szczęścia" i przerwie romantyczne spotkanie mężczyzny i prawnika. 

Żenujące zapoznanie się Sofii i Natalii w 2759 odcinku "Barw szczęścia"

Cezary przedstawi Sofię, a Natalia nie wyda się zachwycona przerwaniem spotkania. - Przepraszam, dzwoniłam do ciebie, jestem trochę wcześniej niż się umawialiśmy - wypali Sofia, a Rawicz zaproponuje, by przysiadła się do niego i Natalii. Zaproponuje kobiecie coś do picia i zostawi panie same. Oczywiście one nie od razu się pokłócą, za to będzie widać, że ani jednej, ani drugiej nie podoba się obecność przy Cezarym. 

Wiadomo już, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" dojdzie do zbliżenia Natalii i Cezarego, wylądują razem w łóżku, ale potem pojawi się kwestia nowotworu kobiety i jej niemożności zajścia w kolejną ciążę. To może być coś, czego Rawicz nie zdoła przełknąć. Mało tego, Józefina postara się cały czas doprowadzić do tego, by syn wrócił do byłej narzeczonej. Szczęście nie jest pisane Natalii i Cezaremu? O tym przekonamy się niebawem. 

Barwy szczęścia. Żenujące zapoznanie Sofii i Natalii. Staną do walki o Cezarego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze