Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Cezary zerwie z Natalią z powodu nowotworu?! Zwoleńska zrozumie jego decyzję - ZDJĘCIA

2023-02-14 11:06

Związek Natalii (Maria Dejmek) i Cezarego Rawicza (Marcel Opaliński) nie uda się przez nowotwór? W 2764 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńska opowie milionerowi o przebytej rekonstrukcji piersi, o chorobie i bliznach, które pozostały po operacji. Mężczyzna chyba nie będzie przygotowany na taki szok... Natalia w 2764 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy strach w oczach Cezarego, szczególnie kiedy poinformuje go, że nie będzie mogła mieć już dzieci. Dojdzie do zerwania? Prawniczka zapewni, że rozumie taką decyzję.

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - piątek, 24.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia i Cezary spędzą wspólną noc, ale po seksie już nic nie będzie takie samo. W 2764 odcinku "Barw szczęścia" przyjdzie czas na szczerą rozmowę między prawniczką a milionerem. Rawicz podczas seksu z Natalią zauważy jej blizny i nie będzie jeszcze wiedział, przez co musiała przejść kobieta. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, milioner zmartwi się kwestią blizn, które zauważy podczas wspólnej nocy. Zaprosi kobietę na lancz i poruszy drażliwy temat.

- Chodzi o twoje blizny... To po operacji? - zapyta się Rawicz, a Natalia postanowi wyznać mu prawdę. 

- Im szybciej się dowiesz, tym lepiej - uzna prawniczka. - Musiałam zrobić mastektomię, a potem zrekonstruować piersi - wyzna szczerze prawniczka i pójdzie o krok dalej. - To nie wszystko - stwierdzi Zwoleńska. - Prawdopodobnie będę musiała też usunąć jajniki, więc jeśli to dla ciebie jakaś przeszkoda, żeby się spotykać, to lepiej od razu powiedz - wyrzuci z siebie Natalia, co będzie dla niej naprawdę trudne. 

Cezary Rawicz i Natalia rozstaną się w 2764 odcinku "Barw szczęścia" przez nowotwór?

Cezary nie ukryje, że informacje usłyszane od Natalii nim wstrząsną. Nie będzie wiedział, jak ma się zachować. Zrozumie, że kobieta przeszła przez koszmar, musiała podjąć ważną decyzję, która rzutuje na całym jej życiu. Jego mina w 2764 odcinku "Barw szczęścia" wskaże na to, że nie do końca pasuje mu fakt, iż Natalia nie będzie mogła mieć dzieci. - Czar prysł... - powie smutno Zwoleńska, kiedy zobaczy reakcję milionera na szokujące wyznanie. On postara się zachować twarz, ale nie odpowie jasno na pytanie, czy przeszkadza mu historia choroby Natalii, czy umie się z nią pogodzić.

- To nie tak. Zaskoczyłaś mnie, ale podjęłaś słuszną decyzję i ja to szanuję - odpowie trochę wymijająco Rawicz. 

- Prawdopodobnie nie będę już miała dzieci - postawi sprawę jasno Zwoleńska, by nie było żadnych niedomówień. 

- To trudne, bo nasze dzieci mogłyby być bardzo ładne - rzuci niby żartem Cezary, co będzie lekko nie na miejscu. Natalia od razu poinformuje go, że nie będzie miała pretensji, jeśli mężczyzna zakończy znajomość. Zrozumie, że on może chcieć mieć dzieci, a z nią prawdopodobnie się to nie wydarzy. 

- Nie będę miała ci za złe, jeśli będziesz chciał zakończyć znajomość - oznajmi Natalia. Póki co nie wiadomo jeszcze, co Cezary zrobi z nabytą wiedzą. Zerwie z Natalią przez nowotwór i jej historię? Tego dowiemy się już niebawem. 

Barwy szczęścia. Emilka ośmieszy Natalię w oczach Cezarego! Malwina jej nie powstrzyma
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany