Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2759: Jowita wciągnie Kornela w nielegalny biznes. Jezierski nabierze się na intrygę córki? - ZDJĘCIA

2023-02-16 12:12

Jowita (Magdalena Żak) znów zdecyduje się na nielegalne interesy, które są ryzykowne, ale dają spore korzyści? W 2759 odcinku "Barw szczęścia" osobiście porozmawia z dawno niewidzianym ojcem, by wciągnąć go w pewien układ. Kornel (Jakub Bohosiewicz) przekazał córce w genach zamiłowanie do kłopotów, ale chyba nie spodziewa się, że tym razem to on wyjdzie na tym wszystkim najgorzej. Jowita ledwo wyszła z aresztu, a w 2759 odcinku "Barw szczęścia" już zacznie kombinować, jak zarobić, ale się nie narobić.

"Barwy szczęścia" odcinek 2759 - czwartek, 16.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2759 odcinku "Barw szczęścia" Jowita spotka się z ojcem, do którego ma ogromne pretensje i on o tym doskonale wie. Kornel zniknął po zabójstwie Prota (Andrzej Michaliski) i nie bardzo pomagał w próbach uwolnienia Jowity z aresztu. Ostatecznie okazało się, że dziewczyna jest niewinna, nie zabiła kolegi, a w 2759 odcinku "Barw szczęścia" postanowi podejść ojca. Wie dobrze, że Kornel ma wielkie ciągoty do dużych pieniędzy, zarobionych w szybki, zazwyczaj nielegalny sposób. 

- Wszystko w koło przypomina mi o Procie, dlatego chciałabym wyjechać, uciec, tak jak ty - zacznie swoje wywody Jowita. - Tylko że na taki wyjazd potrzebuję trochę kasy - dopowie dziewczyna. - I co? Ja miałbym ci tę kasę zapewnić, w ramach rekompensaty za piekło, przez które przeze mnie przeszłaś? - zapyta się wprost Kornel. - Nie, nie chcę nic za darmo. Mam dla ciebie propozycję biznesową. Szybkie pieniądze, pełny zwrot inwestycji - zapewni Jowita, a ojciec od razu spyta się jej, dlaczego nie pójdzie na taki układ ze Sławką (Ewelina Serafin).

- Mama prowadzi legalny biznes - wyjaśni dziewczyna i wszystko stanie się jasne. - Szybko i uczciwie nie da się zarobić dużych pieniędzy, sam wiesz o tym najlepiej - podkręci temat Jezierska. Kornel nie pomyśli, że córka może go wrabiać, tylko po to, by wpędzić go w kłopoty.

Jowita wrobi Kornela w 2759 odcinku "Barw szczęścia"

- Jak ojciec usłyszał szybki, pewny biznes, to od razu się zainteresował - zdradzi Jowita Celinie (Oriana Krajewska) przez telefon. Celina będzie obserwować Kornela i zda dziewczynie relację, że jej ojciec wchodzi do banku wybrać pieniądze. - (...) Gram małą, niewinną córeczkę, która potrzebuje swojego tatusia - przekaże Jezierska Celinie. Kornel faktycznie uwierzy córce, że inwestycja się powiedzie, że wiele zarobi, a ona będzie mogła wyjechać i odpocząć. 

Jezierski poinformuje córkę, że zainwestuje pół miliona złotych, a ona zacznie przekonywać go, by dał jeszcze więcej. Czy plan Jowity się powiedzie, a Kornel nie zorientuje się, że robi z niego głupiego? Tego dowiemy się niebawem. 

Barwy szczęścia. Żenujące zapoznanie Sofii i Natalii. Staną do walki o Cezarego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze