Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2758: Jowita przyłapie Kornela z kochanką. Odkryje jego nową tożsamość - ZDJĘCIA

2023-02-15 12:16

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Jowita (Magdalena Żak) z pomocą Celiny (Oriana Krajewska) odnajdzie Kornela (Jakub Bohosiewicz) i jego nową kochankę! Jezierska jeszcze nie rozliczyła się z ojcem za wszelkie problemy, w które ją władował. W tajemnicy przed rodziną, uda się na spotkanie z Kariną (Marta Sutor), nową kochanką Jezierskiego, która doniesie jej o wielu bardzo ciekawych kwestiach. Jowita w 2758 odcinku "Barw szczęścia" przekona się, że ojciec nic się nie zmienił. Nadal pozostanie krętaczem i kłamcą. Co z tym zrobi?

"Barwy szczęścia" odcinek 2758 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Jowita z pomocą Celiny w 2758 odcinku "Barw szczęścia" zlokalizuje Kornela. Jezierski jeszcze nie wie, że córka szykuje się na schwytanie go, doprowadzenie do sytuacji, w której odpowie za wszystkie krzywdy. Przecież to właśnie on zaciągnął córkę do szemranego towarzystwa i dziwnych interesów, a potem wydarzyła się śmierć Prota (Andrzej Michalski) i odsiadka w areszcie. Kornel nie bardzo przejął się losem córki i okaże się, że jego czas pochłania nowa kochanka Karona. Jowita i Celina podjadą samochodem pod knajpkę, gdzie kobieta pracuje jako kelnerka, a Jezierska usiądzie przy stoliku i obwieści, że musi porozmawiać z Kariną. Początkowo kochanka Kornela nie będzie rozumiała o co chodzi, ale Jowita szybko wyjaśni, że jest córką Jezierskiego.

- Mówił, że jest bezdzietnym wdowcem! - oburzy się Karina w 2758 odcinku "Barw szczęścia". - Uśmiercił mamę... To w jego stylu - rzuci niezdziwiona Jowita i pokaże Karinie rodzinne zdjęcia. Kochanka Kornela oniemieje. - Po co w ogóle kłamał, skoro i tak się rozstali, nie rozumiem tego! - wścieknie się kobieta. - Tak już jest, prawda ciężko przechodzi mu przez gardło i teraz musi zacierać za sobą ślady. Przykro mi, że dowiadujesz się tego w takich okolicznościach, ale mój ojciec to krętacz i złodziej - poinformuje Jowita.

Nieprzyjemne starcie Jowity i Kornela w 2758 odcinku "Barw szczęścia"

Po rozmowie Kariny z Jowitą Kornel też stawi się w knajpie. Nie będzie się spodziewał, że córka zdążyła naopowiadać partnerce o jego przewinieniach. - Jak mogłeś mnie tak okłamać?! W żywe oczy! Jesteś zwykłym draniem i oszustem. Z nami koniec! Nienawidzę cię - rzuci ostro Karina. 

Kornel nie bardzo przejmie się krzykami kochanki, weźmie córkę na spacer i zapowie jej, że wszystko da się wyjaśnić, że może wytłumaczyć swoje zachowanie. Zaprosi Jowitę na whiskey i będzie tłumaczył swoje błędy. Zdradzamy, że to nie koniec perypetii i kłopotów Kornela. Jowita tak szybko mu nie odpuści. 

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze