Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2757: Celina odnajdzie Kornela! Zdobędzie szokujące informacje o ojcu Jowity - ZDJĘCIA

2023-02-14 15:22

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 14.02.2023 o 20.10 w TVP2) Celina (Orina Krajewska) zrealizuje zlecenie Jowity (Magdalena Żak) i odszuka Kornela (Jakub Bohosieiwcz). Brońskiej uda się ustalić, że Jezierski wrócił do Polski kilka tygodni temu, ale nie sam, a u jego boku na próżno będzie szukać Sandry (Joanna Opozda). W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Jowita będzie zszokowana nowymi rewelacjami na temat ojca, ale to nie zmieni jej planów, a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej zachęci ją do tego, aby ostatecznie się z nim rozprawić! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2757 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Jowita nie spocznie, póki nie udowodni wszystkim swojej niewinności w sprawie morderstwa Prota (Andrzej Michalski) i nie pomści każdego, kto się do tego przyczynił. Jezierskiej w końcu uda się odnaleźć Kuczmę (Arkadiusz Nader), głównego świadka całego zdarzenia, dzięki zeznaniom którego uda jej się opuścić areszt. Jowita zmusi sąsiada Grzelaków, aby w krótkim filmiku wyjaśnił Sergiuszowi (Mateusz Burdach), że to nie ona zamordowała Prota tylko ludzie Bondy (Maciej Kosmala), a następnie weźmie się za własnego ojca, który zapoczątkował całe nieszczęście i nasłał na nich mafię. W tej sprawie Jezierska zwróci się z prośbą o pomoc do Brońskiej, której w 2757 odcinku "Barw szczęścia" uda się odnaleźć Kornela!

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Celina spotka się z Jowitą, aby przekazać jej nowe informacje w sprawę Kornela! Wówczas wyjdzie na jaw, że Jezierski wrócił do Polski już jakiś czas temu, ale nie uczynił tego sam, a z nową kochanką, która szybko zastąpiła mu Sandrę!

- Hej, masz coś dla mnie? - zacznie Jowita.

- Wedle życzenia. Uwaga! Patrz! - przyzna Celina, po czym w 2757 odcinku "Barw szczęścia" pokaże jej zdjęcia kelnerki Kariny (Marta Sutor).

- Kto to jest? - spyta zdziwiona Jezierska.

- Prawdopodobnie twoja przyszła macocha - oznajmi Brońska.

Wtedy w 2757 odcinku "Barw szczęścia" Jowita dozna szoku. Jezierska nie będzie mogła uwierzyć, że ojciec już rozstał się z Sandrą, dla której przecież zaciągnął długi u bandytów, okradł, a następnie porzucił własną rodzinę...

- To co ojciec nie jest już z Sandrą? - dopyta zaskoczona.

- Jak widać - skwituje Celina.

- Cholera, niezły bawiasz! Kiedy wrócił? - podsumuje go.

- Kilka tygodni temu... - przyzna.

Wówczas w 2757 odcinku "Barw szczęścia" Celina zacznie mieć wątpliwości, czy w świetle nowych informacji Jowita wciąż będzie chciała widzieć się z ojcem, jednak nowe rewelacje na temat Kornela jeszcze bardziej zachęcą Jezierską do tego, aby ostatecznie go załatwić!

- Jesteś pewna, że chcesz się z nim widzieć? - upewni się Brońska.

- Jestem! Czas wyrównać rachunki - powie stanowczo Jezierska.

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze