Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2753: Pijana Jowita zobaczy zmarłego Prota. Przeprosi go za wszystko i poprosi o wybaczenie - ZDJĘCIA

2023-02-08 19:47

Jowita (Magdalena Żak) nie pogodzi się ze śmiercią Prota (Andrzej Michalski), a w 2753 odcinku "Barw szczęścia" Jezierska upije się i zobaczy zmarłego! Przyjaciele zorganizują dla dziewczyny imprezę nad wodą, ale ona wybierze samotne upijanie się nad brzegiem. Stanowczo przesadzi z alkoholem i dostanie dziwnych wizji. W 2753 odcinku "Barw szczęścia" dostrzeże siedzącego nieopodal mężczyznę i będzie przekonana, że to jej zmarły kolega. Zacznie tulić nieznajomego, przepraszać go i prosić o wybaczenie. Zobacz TO w galerii zdjęć.

"Barwy szczęścia" odcinek 2753 - środa, 8.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2753 odcinku "Barw szczęścia" Jowita przyjdzie na imprezę nad wodą, ale wcale nie wyda się zachwycona pomysłem świętowania wolności. Patryk (Konrad Skolimowski), Justin (Jasper Sołtysiewicz), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Madzia (Natalia Sierzputkowska) pomyślą, że relaks na plaży przyda się dziewczynie. Niestety bardzo się pomylą, a Jowita przyjdzie na miejsce w złym humorze i stanie się nieprzyjemna dla znajomych. Każdy postara się zrozumieć jej sytuację, to, że została oskarżona o zabójstwo Prota, chociaż wcale tego nie zrobiła. Musiała przesiedzieć sporo czasu w areszcie, zanim odzyskała wolność. Jowita nie pogodzi się z faktem śmierci kolegi, sięgnie po alkohol i oddali się od grupy znajomych. Postanowi sama zapić smutki nad brzegiem i rozmyślać.

Jowita ujrzy Prota w 2753 odcinku "Barw szczęścia"

W 2753 odcinku "Barw szczęścia" Jowita straci jasność myślenia, a wypity alkohol uderzy jej do głowy. Kiedy będzie siedziała nad brzegiem, nieopodal zauważy podobnego do Prota mężczyznę. Pod wpływem alkoholu zacznie jej się wydawać, że tam naprawdę siedzi jej zmarły kolega! Zacznie do niego krzyczeć, wołać go i przepraszać. Niestety jej ciało odmówi posłuszeństwa i wywróci się na piachu, a obcy mężczyzna lekko wystraszy się, co dziewczyna właściwie wyprawia. - Prot, poczekaj! Przepraszam cię, naprawdę - krzyknie skołowana dziewczyna. 

W końcu Jowita podbiegnie do mężczyzny, bo będzie przekonana, że to Prot. W 2753 odcinku "Barw szczęścia" rzuci mu się na szyję, zacznie przytulać i przepraszać. Dobrze, że Patryk i Oliwka zjawią się na miejscu, przeroszą mężczyznę i zgonią jej zachowanie na alkohol. - Siostra chyba za dużo wypiła - powie zdziwiony Jezierski i zabierze Jowitę na rękach, by dała spokój nieznajomemu. Widać będzie, że Jowita tak dręczy się śmiercią kolegi, że aż ma zwidy! 

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze