Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2753: Impreza powitalna Jowity skończy się tragicznie. Sięgnie po alkohol i zacznie szukać Prota! - ZDJĘCIA

2023-02-06 20:05

W 2753 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się impreza powitalna Jowity (Magdalena Żak), zorganizowana przez przyjaciół. Patryk (Konrad Skolimowski) pomyśli, że siostrze przyda się trochę rozrywki, ale niestety nie przewidzi, że młoda Jezierska kompletnie nie ma nastroju na świętowanie. Po wyjściu z aresztu będzie inną osobą, a śmiechy i impreza nad wodą kompletnie jej nie ucieszą. W 2753 odcinku "Barw szczęścia" Jowita sięgnie po alkohol i zacznie szukać Prota (Andrzej Michalski)! Ewidentnie nie pogodzi się z jego śmiercią.

"Barwy szczęścia" odcinek 2753 - środa, 8.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Jowita nie wyjdzie z aresztu jako ta sama osoba. Zmieni się nie do poznania, a po szalonej, odważnej i pewnej siebie dziewczyny, nie będzie już śladu. Życie za kratami wiele ją nauczy, a Patryk i bliscy postarają się przywitać ją z powrotem na wolności. Z tej okazji w 2753 odcinku "Barw szczęścia" Patryk, Justin (Jasper Sołtysiewicz), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Madzia (Natalia Sierzputkowska) zbiorą się nad wodą i postanowią uczcić powrót Jowity. Młoda Jezierska nie wyda się jednak zachwycona pomysłem. 

- Mamy pyszne pierożki z tofu - pochwali się Oliwka. - Chyba nie mam ochoty na nic słonego - powie Jowita. - To na co masz ochotę? Chętnie po coś skoczę - zaproponuje Justin. - Na święty spokój - skwituje Jezierska, a przyjaciołom zrzednie mina. Jowita sięgnie po alkohol i to będzie błąd. 

Jowita zniknie w 2753 odcinku "Barw szczęścia" i zacznie szukać Prota!

- Ona nie zachowuje się jak ona, nic jej nie cieszy - zauważy Madzia w 2753 odcinku "Barw szczęścia", kiedy Jowita oddali się w poszukiwaniu łazienki. Po chwili znajomi zauważą, że dziewczyna zniknęła, zaczną ją wołać, ale ta nie odpowie. Jezierska upije się i dostrzeże siedzącego na plaży chłopaka. Z daleka będzie przypominał Prota, więc dziewczyna zacznie go wołać, spróbuje się podnieść z piasku, ale się przewróci. Będzie przekonana, że widzi Prota. 

- Prot, poczekaj! Przepraszam cię, naprawdę - rzuci się na szyję obcemu mężczyźnie pijana Jowita i w takim stanie znajdą ją bliscy. - Przepraszam pana bardzo - powie do nieznajomego Patryk. Pijana Jowita nie zarejestruje, że to nie z Protem rozmawia. - Siostra chyba za dużo wypiła - rzuci do mężczyzny Patryk, weźmie dziewczynę na ręce i odciągnie ją od nieznajomego. 

Widać będzie, że Jowita nie umie sobie poradzić ze śmiercią Prota, wydaje jej się, że go widzi, a tak naprawdę nie może już nic zrobić. Impreza powitalna Jezierskiej skończy się katastrofą, a bliscy zorientują się, że z dziewczyną jest naprawdę źle. Prawdopodobnie będzie potrzebowała pomocy, by dość do siebie po traumatycznych wydarzeniach. 

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze