Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2751: Powrót Stawickiego. Dominika nie pozwoli, żeby Zbyszek zamienił w piekło życie kochanki - ZDJĘCIA

2023-01-24 13:50

W 2751 odcinku "Barw szczęścia" do życia Dominiki (Karolina Chapko) wróci jej dawny kochanek, nieobliczalny Zbyszek Stawicki (Piotr Borowski). Powszechnie szanowany lekarz urolog, który ma słabość do pięknych kobiet, wszystkie traktuje jak swoją zdobycz, dość szybko zakończy małżeństwo z Anetą (Zofia Zborowska) i znajdzie sobie inną. Powrót Stawickiego w 2751 odcinku "Barw szczęścia" wywoła lęk Dominiki, że Zbyszek będzie chciał od niej czegoś więcej. Zorientuje się też, że nową kochankę Stawickiego czeka ten sam smutny los co ją. Czy w porę ostrzeże przed Zbyszkiem naiwną pielęgniarkę Kamę (Natalia Jędruś)? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 2751 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2751 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Zbyszka Stawickiego w 2751 odcinku "Barw szczęścia" będzie dla Dominiki ogromnym zaskoczeniem! Dwa lata temu były kochanek Dominiki związał się z Anetą Dylską i razem wyjechali na Maltę, gdzie mieli wziąć ślub i rozpocząć nowe życie. Od tego czasu Dominika nie miała żadnych wieści od Zbyszku, aż niespodziewanie spotka go z nową partnerką przed galerią handlową. Jak podaje światseriali.interia.pl szybko zorientuje się,że Stawicki wymienił żonę na inną.

Już w 2751 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że lekarz rozstał się z Anetą i pocieszenie znalazł w ramionach dużo młodszej Kamy, pielęgniarki ze szpitala, gdzie został ordynatorem oddziału urologicznego! Plotki o romansie Stawickiego z pielęgniarką lotem błyskawicy obiegną szpital, bo lekarz będzie się szczycił tym, że bez trudu poderwał młodą, naiwną Kamę.

Dla Zbyszka nowa kochanka w 2751 odcinku "Barw szczęścia" stanie się tylko kolejną zdobyczą, która ma zaspokoić jego chore żądze. Tak jak kiedyś Dominika! Dość zaznaczyć, że Stawicki podczas spotkania z była kochanką będzie udawał przed Kamą, że Dominika to tylko jego znajoma. Mimo, że pielęgniarka zauważy jak wielkie "wrażenie" zrobiło na niej to spotkanie ze Zbyszkiem. - Przez moment byliśmy ze sobą. Nic poważnego. Być może ten epizod dla niej znaczył coś więcej. Dla mnie to zamknięty rozdział - zapewni Stawicki kochankę w 2751 odcinku "Barw szczęścia".

Powrót Stawickiego w 2751 odcinku "Barw szczęścia" rozbudzi w Dominice złe przeczucia. Natychmiast powie Renacie, że Zbyszek ma już inną kobietę, że widziała jak się całują i obnoszą ze swoim romansem, więc małżeństwo z Anetą na pewno nie przetrwało. Dominika zacznie współczuć kochance Zbyszka, że na pewno jeszcze nie wie, w co się wpakowała. Ona przecież tyle przez seksoholika Zbyszka wycierpiała - więził ją w domu i odciął od pieniędzy!

 Niewykluczone, że wkrótce w "Barwach szczęścia" Dominika będzie chciała ostrzec Kamę przed Stawickim, ujawni jakie piekło zgotował jej Zbyszek gdy byli razem.  Na pewno już następnego dnia Stawicki zjawi się u Dominiki w Feel Good z przeprosinami. Ale nie tylko o to będzie mu chodziło.

M jak miłość. Olek podpadnie Anecie. Odstawi przed nią niezły popis tańca po pijaku
Najnowsze