Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2747: Cierpienie Marysi po zaginięciu Klary sięgnie zenitu! Agata zastąpi matkę? - ZDJĘCIA

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" brak kontaktu Pyrków z Klarą (Olga Jankowska) będzie się przedłużał i sytuacja z jej zniknięciem w USA będzie coraz bardziej niepokojąca. Hubert (Marek Molak) będzie "dwoił się i troił", aby Marysia (Nina Szumowska) nie wiedziała, jak bardzo jest źle, ale dziecko wyczuje napięcie. I Marysia będzie po prostu coraz mocniej tęsknić za mamą, której głosu nawet nie usłyszy w telefonie. Na pomoc bratu ruszy Agata (Natalia Zambrzycka). Czy w 2747 odcinku "Barw szczęścia" będzie musiała zastąpić Marysi matkę? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2747 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Jak pisaliśmy TUTAJ - w 2743 odcinku "Barw szczęścia Marysia zacznie poważnie chorować po wylocie matki do USA. Jak to bywa u dzieci, o nieobecności rodzica i własnym, związanym tym cierpieniu, mała Pyrka nie będzie nic mówiła tacie, ale powie za nią organizm. Wysoka gorączka to będzie zaledwie początek!

Kiedy stan, w którym Klara w "Barwach szczęścia" zostanie uznana za zaginioną w USA będzie się przedłużał dziecko popadnie w rozpacz. Na szczęście na pomoc bratu przybędzie Agata, która zaopiekuje się małą Marysią. Do sprawy włączy się nawet "wujek" Patryk, który postara się małą Pyrkę rozbawić, co może przynieść poważną zmianę w jego życiu. Co się stanie z Klarą? Czy Agata będzie musiała wziąć na siebie rolę matki małej Marysi?   

Zdradzamy: Klara w 2747 odcinku "Barw szczęścia" ostatecznie się znajdzie w USA, a podążający jej śladem psychopata Bartosz (Artur Bocheński) zostanie aresztowany. Marysia nareszcie będzie mogła porozmawiać z mamą, a Agata wrócić do normalnego życia.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2732: Ostre sceny Oliwki i Patryka. Zamydli jej oczy, a nie odgoni się od Eweliny - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze