Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2747: Patryk zrozumie co stracił i zawalczy o Agatę! Będzie musiał usunąć Justina – ZDJĘCIA

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" do Patryka (Konrad Skolimowski) dotrze, jak wiele stracił, pozwalając odejść Agacie (Natalia Zambrzycka). Kiedy Jezierski zobaczy na własne oczy kwiaty od Justina (Jasper Sołtysiewicz) i, co gorsze pocałunek kochanków na powitanie, ruszy do walki! W dodatku będzie miał mocne argumenty w ręku. Kiedy Klara (Olga Jankowska) zostanie uznana za zaginioną w USA, Patryk bardzo wesprze Pyrków w opiece nad Marysią (Nina Szumowska). Czy w 2747 odcinku "Barw szczęścia" Patryk odzyska Agatę? Zdradzamy: aż tak prosto nie będzie, ale serce Pyrki znów zadrży do Jezierskiego! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2747 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" Patryk na własne oczy zobaczy, jak szczęśliwa jest jego była narzeczona u boku Justina. Kwiaty i słodkie pocałunki - czy to możliwe, że Jezierski za mało się starał i dlatego stracił Agatę? Czy Patryk właśnie wtedy dojrzeje do tego, aby o byłą ukochaną zawalczyć? 

Jezierski w 2747 odcinku "Barw szczęścia" będzie miał "asa w rękawie". To właśnie on stanie murem u boku Agaty i pomoże jej w opiece nad Marysią, kiedy nie będzie wiadomo, co się stało z Klarą. Czy Agata to doceni?

Justin w 2747 odcinku "Barw szczęścia" zauważy, że Agata jednak czuje coś jeszcze do Patryka. Kiedy wpadnie z wizytą do nowej dziewczyny i zobaczy tam rywala, nie będzie zadowolony. Ale tym bardziej obsypie Pyrkę pocałunkami, aby odciągnąć ją od rozmyślania o dawnej miłości. Który rywal, Skotnicki czy Jezierski wygra serce Agaty?

Ostateczna odpowiedź na to pytanie nie padnie jeszcze w 2747 odcinku "Barw szczęścia". Natomiast pewne jest, że Patryk ruszy do boju o eks-narzeczoną! Czy to oznacza koniec jego związku z Oliwką? Przekonamy się niebawem w TVP2. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2732: Ostre sceny Oliwki i Patryka. Zamydli jej oczy, a nie odgoni się od Eweliny - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Najnowsze