Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2732: Ostre sceny Oliwki i Patryka. Zamydli jej oczy, a nie odgoni się od Eweliny - ZDJĘCIA

2023-01-10 13:59

W 2732 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Patryk (Konrad Skolimowski) nie będą mogli się od siebie oderwać. Jezierski zamydli oczy Zbrowskiej pocałunkami i czułymi słówkami, a tymczasem w szkole coraz gorzej poradzi sobie z natrętną Eweliną (Amelia Listwoń), która spróbuje udobruchać go prezentem. Dziwne gesty nastolatki nie ujdą uwadze nauczyciela, ale kiedy w 2732 odcinku "Barw szczęścia" spotka się z Oliwką, zapomni o bożym świecie. Dobierze się do niej jak gdyby nigdy nic.

"Barwy szczęścia" odcinek 2732 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2732 odcinku "Barw szczęścia" Patryk okaże maksymalne zainteresowanie Oliwce, nie będzie ukrywał, że ma na dziewczynę straszliwą ochotę i bardzo mu się podoba. Słowem jednak nie wspomni, że Ewelina znów próbowała go uwieść. Zbrowskiej bardzo nie podoba się flirt uczennicy z nauczycielem i już zrobiła o to aferę, ale Ewelina nie chce się poddać, a w 2732 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje ugrać coś za pomocą prezentu, który przygotuje dla nauczyciela. Jezierski nie przyjmie przygotowanej przez dziewczynę bransoletki i przy okazji wyjdzie na jaw, że Ewelina wykorzystała numer telefonu Patryka, by wysyłać mu smsy i dzwonić.

- Ja podałem mój numer na kółku tylko i wyłącznie, aby do mnie dzwonić w awaryjnych sytuacjach... Ewelina, ty skup się na nauce, a nie na wysyłaniu mi zdjęć bransoletek na twojej nodze, dobrze? - ostro skwituje zachowanie Eweliny Patyk w 2732 odcinku "Barw szczęścia".

Relacja Oliwki i Patryka zaogni się w 2732 odcinku "Barw szczęścia"

Patryk nie będzie chciał denerwować pięknej Oliwki kolejną dawką informacji o wyczynach Eweliny. Zbrowska jasno wyraziła się, że nie życzy sobie, by okazywał nastolatce jakąkolwiek uwagę, która wykracza poza relacje nauczyciel-uczennica. Jezierski postanowi nie poruszać tego tematu i zaskoczy ukochaną przyniesieniem kolacji, podczas gdy ona zajmie się nauką. - Jakbym wiedziała, że zrobisz mi kartkówkę, to bym cię nie wpuściła! - zażartuje Zbrowska. - Ale ty pięknie wyglądasz jak się złościsz - przyzna Patryk. - Nie patrz się tak, rozpraszasz mnie - poprosi lekko zawstydzona Zbrowska, ale Patryk będzie już myślami gdzie indziej. - Podnoszę ci poziom trudności - przyzna i nie oprze się pięknej dziewczynie. Pocałuje ją namiętnie i oboje szybko zapomną o nauce. Niestety to nie oznacza, że historia z Eweliną się zakończy. 14-latka jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i namiesza w życiu swojego nauczyciela, nie rozumiejąc, że nigdy nie będą razem.

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze