Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2746: Wielkie poszukiwania Klary. Hubert i Agata odkryją, jak Bartosz zapolował na pisarkę - ZDJĘCIA

2023-01-30 12:04

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" będzie już wiadomo, że Klara (Olga Jankowska) ma kłopoty i wcale nie oddzwania do rodziny, bo coś jej się uwidziało. W rzeczywistości to Bartosz (Artur Bocheński) macza palce w zaginięciu Pyrki, a Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak) znajdą się coraz bliżej okrutnej prawdy. W 2746 odcinku "Barw szczęścia" na jaw wyjdą nowe fakty w śledztwie zaginionej, które prowadzi niezłomny Kodur (Oskar Stoczyński). Hubert przekona się, z jak Bartosz doprowadził do pojmania pisarki.

"Barwy szczęścia" odcinek 2746 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" Hubert i Agata nie poddadzą się w walce o znalezienie zaginionej Klary. Pyrka od początku podejrzewał, że z żoną dzieje się coś złego, ale Agata uspokajała go i przejęła część obowiązków w domu oraz pomogła w opiece nad Marysią (Nina Szumowska). Przypuszczenia Huberta się jednak sprawdzą, a w 2746 odcinku "Barw szczęścia" on i reszta bliskich dowiedzą się, jakim psycholem jest Bartosz, który ukartował całe zajście. W USA spróbuje pomóc Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), a w Polsce Kodur. 

- Podobno Bartosz wynajął samochód na lotnisku. Spróbują go namierzyć po numerach - wyjaśni siostrze Hubert po rozmowie telefonicznej z Tomkiem. Agata zapewni go, że amerykańskie służby są skuteczne i dadzą radę odnaleźć Klarę. - Agata, proszę cię! Chyba w filmach! Już raz niesłusznie zgarnęli Klarę z lotniska - przypomni Hubert. 

Hubert i Agata dowiedzą się, jak Bartosz zaplanował porwanie Klary 

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" Kodurowi uda się dostać do mieszkania Bartosza. Hubert dowie się, co znaleźli na miejscu i mina mu zrzednie. Przekaże Agacie, że jest dużo gorzej niż sądził. - Sprawdzili komputer i notatki tego drania. Gość bardzo sumiennie przygotowywał się do tego wszystkiego. Sprawdzał zabezpieczenia na wejściu, każde z miejsc, w których mogła się znaleźć Klara… - wyjaśni załamany Pyrka, a Agata słusznie zauważy, że Bartosz musiał skądś zdobyć te informacje. Przecież dawno nie pracuje już dla wydawnictwa. 

- Może miał dostęp do serwera, nie mam pojęcia, sprawdzają to. Gość miał strony ze wszystkimi danymi ludźmi, którzy będą współpracować z Klarą... Z producentami, scenarzystami, dosłownie wszystko! Zdjęcia, wywiady, wszystko... Rozumiesz? - rzuci bezradny Hubert. 

- Dobrze, a oni mogą chociaż na podstawie tych wszystkich danych ustalić jaki on miał plan? - zapyta się oszołomiona Agata w 2746 odcinku "Barw szczęścia", a brat rzuci tylko jedno słowo. - Meksyk - westchnie Pyrka i już będzie wiadomo, że psychol Bartosz chciał porwać Klarę i wywieźć ją do Meksyku, a tam ślad po kobiecie prawdopodobnie by zaginął. 

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze