Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2746: Kodur znajdzie Klarę w Meksyku? Wstrząsające odkrycie w domu Bartosza - ZDJĘCIA

2023-01-28 10:32

W 2746 odcinku serialu "Barwy szczęścia" inspektor Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) z ekipą uzbrojonych policjantów dostanie się do domu Bartosza (Artur Bocheński), który porwał Klarę (Olga Jankowska) w Los Angeles i wywiózł ją na granicę z Meksykiem! To co tam zastaną utwierdzi Huberta (Marek Molak) w przekonaniu, że gwałciciel Bartosz to psychopata, zdolny do wszystkiego, by zemścić się na Klarze za to, że go odtrąciła. Podczas przeszukania domu Bartosza w 2746 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na jaw dowody, że skrzętnie zaplanował nie tylko atak na Pyrkę, ale też swoją ucieczkę do Meksyku. Czy Kodur odnajdzie Klarę? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły 2746 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2746 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Poszukiwania Klary w 2746 odcinku "Barw szczęścia" przez Marcina Kodura i wyszkolonych policjantów odsłonią całą prawdę o tajemniczym zaginięciu Pyrki w Los Angeles. Niestety potwierdzą się podejrzenia Huberta, że za zniknięciem jego żony stoi Bartosz. Z ustaleń Kodura będzie wynikało, że redaktor z wydawnictwa, który molestował Klarę i próbował ją zgwałcić, poleciał za nią do USA, był na pokładzie samolotu do Los Angeles. Poza tym uda się zlokalizować telefon Klary przy granicy z Meksykiem.

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie szalał z niepokoju o żonę. Zwłaszcza po tym jak policja z Kodurem na czele dostanie się do domu Bartosza. Dokonają tam wstrząsającego odkrycia o porywaczu Klary. Wyjdzie na jaw, że planował atak na Pyrkę od dawna. Chce ją wywieźć do Meksyku i w ten sposób zemścić za odtrącenie. - Ten facet to jest świr! Mówiłem ci do czego on jest zdolny! - krzyknie Hubert do telefonu gdy w 2746 odcinku "Barw szczęścia" Kodur wkroczy do domu psychopaty. - Działa Kodur z ekipą. Przecież złapią go i znajdą Klarę całą i zdrową - uspokoi brata Agata, ale to na niewiele się zda.

Bo Hubert w 2746 odcinku "Barw szczęścia" będzie pełen najgorszych przeczuć. -  Jest gorzej, niż myślałem, siostra. O wiele. Sprawdzili jego komputer, notatki. Koleś bardzo skrupulatnie przygotowywał się do wyjazdu. Sprawdzał lokalizację studia filmowego, wszystkie zabezpieczenia na wejściu, każde z miejsc, w których mogła się znaleźć Klara… - przekaże Agacie.

Niestety w 2746 odcinku "Barw szczęścia" Kodurowi nie uda się złapać Bartosza, który cały czas będzie za granicą. Do akcji wkroczy jednak amerykańska policja, z którą Kodur będzie w stałym kontakcie. Dopiero w następnym 2747 odcinku "Barw szczęścia" uda się odnaleźć Klarę całą i zdrową, a także złapać Bartosza. 

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Najnowsze