Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2743: Powrót Weroniki! Łukasz nigdy nie chciał, aby odchodziła - ZDJĘCIA

2023-01-24 15:47

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 25.01.2023 o 20.10 w TVP2) Weronika (Maria Świłpa) wróci do "Szoku" pod skrzydła Łukasza (Michał Rolnicki). Stażystka opuści szpital i odbędzie terapię, dzięki której zacznie wracać do zdrowia nie tylko fizycznego, ale przede wszystkim - psychicznego. Jednak powrót Weroniki do pracy w 2743 odcinku "Barw szczęścia" będzie zmotywowany zupełnie czymś innym, a terapia przyniesie jej jeszcze jedną korzyść! W ośrodku dziewczyna pozna zaskakującą historię pewnego mężczyzny, która szalenie zaintryguje Sadowskiego i będzie mogła stać się hitem! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2743 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" Weronika już wyjdzie ze szpitala, do którego trafiła po nieudanej próbie samobójczej i przedawkowaniu narkotyków! Przypomnijmy, że stażystka postanowiła odebrać sobie życie, gdy Modrzycki (Piotr Ligenza) zaczął szantażować ją i Łukasza zdjęciem z ich pocałunku i doprowadził do tego, że o wszystkim dowiedziała się Kasia (Katarzyna Glinka), której mąż w końcu wyznał prawdę. Wówczas stażystka zdała sobie sprawę, że nigdy nie będzie z redaktorem naczelnym, dlatego odeszła z pracy i była gotowa skoczyć z mostu, ale ostatecznie sięgnęła po narkotyki, które o mały włos i tak jej nie zabiły! W ostatniej chwili nieprzytomną Weronikę odnalazł Błażej, który zawiadomił pogotowie, a dzięki szybko udzielonej pomocy życie stażystki udało się uratować. Córka Wangela (Marek Kałużyński) została w szpitalu i wróciła na terapię, dzięki której wreszcie stanie na nogi i w 2743 odcinku "Barw szczęścia" wróci do "Szoku".

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" Weronika zjawi się w redakcji bez żadnej zapowiedzi. Widok stażystki z jednej strony mocno go zdziwi, zaś z drugiej - ucieszy!

- Weronika? - zdziwi się Łukasz.

- Dzień dobry, przepraszam, że tak bez zapowiedzi - wyjaśni stażystka.

- Nie, nie w porządku. Co u ciebie? - spyta z ciekawością.

Wtedy w 2743 odcinku "Barw szczęścia" stażystka wyjaśni, że nie przyszła tutaj na pogaduszki tylko z tematem, czym jeszcze bardziej zaskoczy Łukasza. Co prawda, Sadowski sam zachęcał Weronikę do powrotu do pracy, jednak nie spodziewał się, że to faktycznie się stanie...

- Dziękuję, staję na nogi. Terapia działa, ale nie przyszłam tu, żeby mówić o sobie. Mam temat - wyzna córka Wangela.

- Chcesz wrócić do "Szoku"? - dopyta zszokowany Sadowski.

- To zależy tylko od ciebie - stwierdzi.

- Wiesz, no ja... nigdy nie chciałem, abyś odchodziła - przyzna.

Wówczas w 2743 odcinku "Barw szczęścia" oboje zaczną mieć wątpliwości, czy po tym, co się stało są jeszcze w stanie ze sobą współpracować. Oczywiście, Weronika zapewni o swojej pełnej gotowości, w związku z czym Łukasz postanowi dać jej jeszcze jedną szansę!

- Ale nie wiem, czy będziesz w stanie zapomnieć o tym, co się stało... - zauważy Weronika.

- A ty jesteś pewna, że czujesz się na siłach, aby skupić się tylko na pracy? - dopyta Łukasz.

- Gdyby było inaczej, nie byłoby mnie tutaj - stażystka postawi sprawę jasno.

Chwilę później w 2743 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zaprosi Weronikę do swojego gabinetu, gdzie wspólnie zaczną omawiać temat, jaki wymyśliła dziewczyna. Stażystka opowie redaktorowi naczelnemu o historii mężczyzny, który 10 lat temu trafił do szpitala psychiatrycznego za kradzież roweru bez prawomocnego wyroku. Oczywiście, sprawa od razu zainteresuje Sadowskiego, który da stażystce zielone światło i będzie pod ogromnym wrażeniem jej zapału do ciężkiej pracy!

Barwy szczęścia. Kasia nie uwierzy, że Łukasz nie ma romansu z Weroniką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany