Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2739: Aldona nie zajdzie w ciążę? Oskarży Borysa o upicie się - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-19 20:11

W 2739 odcinku "Barw szczęścia" Aldona (Elżbieta Romanowska) przerazi się, że na ciążę nie ma szans! Pragnie dziecka i myślała, że to również marzenie Borysa (Jakub Wieczorek), ale on wywinie jej niezły numer. Grzelakowa zauważy, że mąż nic sobie nie robi z ich wspólnych postanowień i od razu pomyśli, że plany o dziecku odsuwają się na dalszy plan... Nigdy nie zajdzie w ciążę? W 2739 odcinku "Barw szczęścia" wścieknie się na męża, który się upije i do tego uda, że nic się nie stało. Oskarży Borysa, że nic sobie nie robi z marzeń o jej ciąży! Zobacz WIDEO.

"Barwy szczęścia" odcinek 2739 - czwartek, 19.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2739 odcinku "Barw szczęścia" Aldona nie będzie zachwycona zachowaniem męża. Już jakiś czas temu ustalili, że postarają się o dziecko, czego kobieta pragnie najbardziej na świecie. Chce mieć synka lub córkę z Borysem, ale okaże się, że dla mężczyzny to chyba nie jest takie ważne... Aldona wymyśliła cały plan, ustaliła nawet, jak pogodzi ciążę z pracą i studiami. Niestety w 2739 odcinku "Barw szczęścia" bardzo zaniepokoi ją zachowanie Borysa, który dzień wcześniej upije się z Vincenzo (Alessandro Curti) i wróci do domu po sporej dawce alkoholu. 

- Przepraszam za wczoraj - zacznie Borys, widząc doskonale, że żona ma do niego duże pretensje. - Nie popisałem się... - doda. - No, nie da się ukryć - rzuci wściekła Aldona. - Miałem wyciszony, bo omawialiśmy biznesowe sprawy z Vincenzo - wyjaśni Grzelak. - Piliście wino! - wytknie mężowi kobieta, by nie próbował mydlić jej oczu. 

Aldona w 2739 odcinku "Barw szczęścia" oskarży Borysa, że nie zależy mu na dziecku! 

Grzelak postara się wytłumaczyć żonie, że on i Vincenzo omawiali wspólne interesy. - Oni z Kasią zamierzają wynająć resztę przestrzeni w naszym budynku ze sklepem - wyjaśni mężczyzna, co dodatkowo rozjuszy Aldonę. - Przepraszam, a ja mam coś do powiedzenia jeszcze? - zapyta zdenerwowana. - Zgodzić się, bo to jest świetny pomysł! - Może i to jest świetny pomysł, ale to nie jest powód, żeby się tak załatwić... - (...) Nie załatwiłem się, tylko wróciłem do domu w dobrym humorze i to z kwiatami - zauważy Borys. - Na przeprosiny... - dokończy kobieta. 

Aldona w 2739 odcinku "Barw szczęścia" oskarży Borysa, że ten się upija, a ona stara się o dziecko. - Jeśli chodzi o intencje, to one nie wystarczą, kiedy staramy się o dziecko! - powie zgorszona Grzelakowa i zakaże mężowi picia alkoholu oraz wymusi na nim zdrową dietę i ćwiczenia na świeżym powietrzu. Czy kobieta zajdzie w upragnioną ciążę? Przekonamy się niebawem. 

Barwy szczęścia. Aldona nie zajdzie w ciążę. Oskarży Borysa o pijaństwo i nie będzie dziecka
Najnowsze