Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2737: Nietypowa prośba Damiana wobec Żabci! Posunie się o krok dalej - ZDJĘCIA

2023-01-17 14:01

W 2737 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 17.01.2023 o 20.10 w TVP2) nieuczciwy klient Damiana (Michał Lesień-Głowacki) wypowie mu wojnę. Nie dość, że Koralow (Paweł Okraska) nie zapłaci mu za remont swojej rezydencji, to jeszcze zacznie mu grozić i oczerni jego firmę w Internecie, przez co Wójcik straci klientów. W 2737 odcinku "Barw szczęścia" firma Damiana znajdzie się na skraju wytrzymałości i Wójcik będzie zmuszony poprosić o pomoc Żabcię (Hanna Klepacka). Były ukochany zaapeluje o pozytywną opinię w sieci, ale gdy Ania pozna sedno sprawy postanowi pójść o krok dalej! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2737 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2737 odcinku "Barw szczęścia" przyszłość firmy Damiana stanie pod dużym znakiem zapytania, a to wszystko z winy jednego nieuczciwego klienta! Przypomnijmy, że Koralow wstrzymywał się z przelewem za remont swojej posiadłości, a finalnie uznał, że wcale nie zapłaci Wójcikowi, gdyż dopuścił się on zmian, na które on rzekomo się nie zgodził. Oczywiście, nic takiego nie miało miejsca, a Damiana robił wszystko zgodnie z ustaleniami Koralowa, ale nie miał tego na piśmie. Mimo to Wójcik zwrócił się o pomoc do Natalii (Maria Dejmek), która choć ostrzegła go, że szanse na wygraną są nikłe, to wysłała mu przedsądowe wezwanie do zapłaty, które tylko zaogniło całą sytuację. Wzburzony Koralow zaczął grozić Damianowi, a nawet zamieścił w Internecie negatywne komentarze na temat jego usług, które spowodowały spadek klientów i kolejną rozpaczliwą próbę szukania pomocy w 2737 odcinku "Barw szczęścia"...

W 2737 odcinku "Barw szczęścia" Damian uzna, że jego firma może się odrodzić już tylko dzięki pozytywnym komentarzom i w tej sprawie postanowi zwrócić się o pomoc do Żabci, której ostatnio pomagał w "Feel Good". Wójcik odwiedzi byłą ukochaną w pracy i poprosi ją o drobną przysługę, która ogromnie zdziwi Anię.

- Mam sprawę, wszystko co ostatnio tu u ciebie naprawiałem działa bez zarzutu? - zapyta Damian.

- No raczej. Reklamacji na razie nie ma - uśmiechnie się Żabcia.

- Dobrze, dobrze, a wystawiłabyś mi pozytywną opinię w sieci? Ktoś mi robi czarny PR i jakoś muszę z tego wybrnąć - poprosi.

- Komuś się nie podoba twoja praca? Niemożliwe - dopyta zszokowana.

- Trafiłem na nieuczciwego klienta - przyzna Wójcik.

- I co? Nie zapłacił ci? - spyta z uśmiechem w 2737 odcinku "Barw szczęścia, nie zdając sobie jeszcze sprawy z powagi sytuacji.

- No niestety, prawniczka wysłała mu przedsądowe wezwanie do zapłaty i nagle pojawiły się negatywne komentarze. Straciłem przez to kilka zleceń - wyjaśni jej.

Dopiero wtedy w 2737 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia zrozumie, że sprawa jest poważna i ktoś faktycznie działa na celową szkodę Damianowi. Oczywiście, w tej sytuacji Ania natychmiast zgodzi się pomóc Wójcikowi, ale na tym nie poprzestanie!

- Kurczę, poważnie brzmi. Siadaj, zrobię ci kawę, a potem napiszę coś ekstra - zapewni go.

Jeszcze w 2737 odcinku "Barw szczęścia" Ania faktycznie napisze pozytywny komentarz na temat firmy Damiana, ale uzna, że jedna dobra opinia to za mało, aby ratować wizerunek Wójcika. Żabcia postanowi pomóc swojemu byłemu rozprawić się z nieuczciwym klientem i w kolejnym odcinku zatrudni się u Koralowa w charakterze sprzątaczki i tak podejdzie biznesmena, że otwarcie przyzna, że Damian jest świetnym fachowcem, co kelnerka skrupulatnie udokumentuje, a następnie przekaże Wójcikowi jako dowód w sprawie!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Najnowsze