Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2720: Agata przyzna się Patrykowi do błędu z przeszłości. Jezierski nie pozna Pyrki - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-22 20:06

Agatę (Natalia Zambrzycka) weźmie na wyznania w 2720 odcinku "Barw szczęścia", a że Patryk (Konrad Skolimowski) zmartwi się losem byłej narzeczonej, to on stanie się powiernikiem przemyśleń Pyrki. Jezierski będzie miał żal za wspólną noc dziewczyny z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), a w 2720 odcinku "Barw szczęścia" Agata postanowi się wytłumaczyć. Pierwszy raz przyzna się Patrykowi, że popełniła w przeszłości poważne błędy i dopiero teraz jest ich świadoma. Jezierski aż oniemieje na widok zmiany myślenia Pyrki.

"Barwy szczęścia" odcinek 2720 - czwartek, 22.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2720 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ważnego spotkania Agaty i Patryka. Jezierski zmartwi się poczynaniami byłej narzeczonej, która od czasu związku, zmieniła się nie do poznania. Zaczęła szaleć, imprezować, dużo pić i na dodatek jedna z jej imprez skończyła się w łóżku z Justinem. Doszło do kłótni Skotnickiego z Jezierskim, a syn Sławki (Ewelina Serafin) zakończył przyjaźń, chociaż kolega uznał, że nic wielkiego się nie wydarzyło, a obok Agaty obudził się w ubraniach, czyli nie uprawiał z nią seksu.

Patryk szczerze porozmawia z Agatą w 2720 odcinku "Barw szczęścia". Pyrka wyzna mu błędy z przeszłości 

Jezierski postanowi kupić dwie kawy i udać się pod siedzibę firmy Agaty, by porozmawiać z nią sam na sam. Pyrka nieco zdziwi się zachowaniem chłopaka, bo od rozstania raczej nie mieli kontaktu. Ostatecznie jednak zgodzi się na pogawędkę w samochodzie Patryka i właśnie tam dojdzie do zwierzeń. Pyrka przyzna, że żadnego seksu z Justinem nie było.

- (...) Chyba ostatnio coś za dużo tych napojów wyskokowych - powie wprost Patryk w 2720 odcinku "Barw szczęścia". - Patryk, naprawdę chcesz mnie umoralniać? - zapyta się dziewczyna. - Nie, po prostu się martwię - przyzna Jezierski. - Nie ma powodu, korzystam z życia, pracuję, bawię się... Czasem ok, przekroczę granicę, ale to zdarza się każdemu - wytłumaczy się Agata. - To zupełnie niepodobne do ciebie - zauważy chłopak, a była narzeczona wyjaśni mu, że musiała zmienić swoje życie, by odnaleźć siebie na nowo. 

- (...) Potrzebuję zmiany, twardego resetu, tak czuję... Po prostu chcę być szczęśliwa. - wyjaśni. - Wcześniej nie byłaś szczęśliwa? - zapyta się lekko zdziwiony Patryk i właśnie wtedy usłyszy przyznanie się do błędów Agaty. - Myślałam, że jestem, ale jednocześnie byłam spięta... Zresztą sam wiesz... Non stop jakieś podejrzenia, pretensje... To raczej nie było szczęście - dopowie Agata i w 2720 odcinku "Barw szczęścia" przekona byłego narzeczonego, że bardzo się zmieniła. Przyzna się do błędów, których nie ma zamiaru powtarzać. 

Barwy szczęścia, odcinek 2720: Agata przyzna się Patrykowi do błędu z przeszłości. Jezierski nie pozna Pyrki
Najnowsze