Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2702: Psychofan zaatakuje Klarę! Chory Adamski straci nad sobą kontrolę – ZDJĘCIA

2022-11-02 13:21

W 2702 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 22.11.2022 o 20.10 w TVP2) Klara (Olga Jankowska) padnie ofiarą nieobliczalnego Adamskiego (Jarosław Paczyński)! Dopiero wtedy Pyrka zrozumie jak wielki błąd popełniła, dopuszczając do siebie psychofana, który już na pierwszym spotkaniu autorskim wydał jej się dziwny, ale Klara pozwoliła mu się do siebie zbliżyć. W 2702 odcinku „Barw szczęścia” chory Adamski postanowi to wykorzystać i zaatakuje Pyrkę w jej własnym mieszkaniu pod nieobecność Huberta (Marek Molak)! Tym razem, psychofan nie da się spławić i w brutalniejszy sposób rzuci się na Pyrkę po raz drugi, ale wtedy pojawi się Bartosz (Artur Bocheński). Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2702 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2702 odcinku „Barw szczęścia” chory Adamski pokaże swoją prawdziwą twarz. Psychofan Klary już na pierwszym spotkaniu autorskim wydał się podejrzany nie tylko samej Pyrce, ale również Bartoszowi. Mężczyzna od początku przejawiał dziwną fascynację pisarką i ze wszystkich sił próbował zbliżyć się do swojej idolki, zapraszając ją na wspólne wino. Na szczęście, do ich samotnego spotkania nie doszło, ale psychofan nie odpuścił i odnalazł hotel, w którym zatrzymała się Pyrka, gdzie wysłał kwiaty wraz z tajemniczym liścikiem, a następnie czatował aż jego idolka opuści hotel. Wówczas znów zaczął komplementować pisarkę, a wdzięczna Klara zgodziła się z nim zrobić nawet wspólne zdjęcie. To sprawi, że w 2702 odcinku „Barw szczęścia” psychofan pozwoli sobie na zdecydowanie więcej szczególnie, że u boku Klary nie będzie ani Bartosza, ani Huberta!

W 2702 odcinku „Barw szczęścia” Adamski złoży Klarze wizytę w jej własnym domu! Dla Pyrki to już będzie przesada i pisarka postanowi się go pozbyć, ale psychofan tak łatwo nie odpuści. Chory mężczyzna zaatakuje Klarę we własnym domu i zarzuci jej rękę na szyję, czym mocno wystraszy pisarkę! Jakimś cudem Pyrce uda się uciec z pułapki i wyrzucić Adamskiego na zewnątrz w 2702 odcinku „Barw szczęścia”, ale psychofan nie pozwoli się spławić i rzuci się na Klarę po raz drugi! Mężczyzna chwyci Pyrkę za ramiona i z całą siłą przygniecie ją do bramy, nie dając jej już żadnej możliwości ucieczki...

Na szczęście, wtedy w 2702 odcinku „Barw szczęścia” przed domem Klary zjawi się Bartosz, który natychmiast rzuci się Klarze na ratunek! Mężczyzna od razu obezwładni psychofana Pyrki, uwalniając ją z pułapki Adamskiego. Psychofan zostanie zatrzymany, a po brutalnym ataku Klara będzie mogła liczyć na wsparcie Bartosza i Huberta, który również dowie się o całej sytuacji i już nie odstąpi żony na krok. Jednak trauma po dramatycznych wydarzeniach w 2702 odcinku „Barw szczęścia” zostanie z Pyrką już na zawsze….

Barwy szczęścia. Klara omotana przez psychofana! Nieobliczalny Adamski zacznie od niewinnego prezentu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze