Barwy szczęścia, odcinek 2700: Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2700: Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą - WIDEO

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2700: Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą - WIDEO

2022-11-18 20:12

Kasia (Katarzyna Glinka) w 2700 odcinku "Barw szczęścia" pozna wreszcie Weronikę (Maria Świłpa), o którą jest zazdrosna, bo wie dobrze, że spędziła z Łukaszem (Michał Rolnicki) czas na biwaku, gdzie miał poświęcić czas dzieciom. Kasia nadal nie ma pojęcia o pocałunku pięknej stażystki z jej mężem, ale i tak w 2700 odcinku "Barw szczęścia" zachowa dystans i pokaże, kto jest górą! Sadowski może zacząć się martwić, bo Kasia nie odpuści i przy całej grupie sprowadzi Weronikę na ziemię. Załatwi ją przy wszystkich. Zobacz WIDEO z tej sceny.

"Barwy szczęścia" odcinek 2700 - piątek, 18.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Kasia poprowadzi trening dla kobiet z pracy Łukasza, które będą miały za zadanie przygotować się do zawodów sportowych, o czym nie bardzo mają pojęcie. Alicja Umińska (Monika Dryl) uzna, że najlepiej przygotuje je Kasia, a to stanie się powodem do pierwszego spotkania Górki z Weroniką. Kasia nadal nie ma pojęcia, że mąż pocałował stażystkę... Weronika nie będzie zainteresowana ćwiczeniami. Zacznie robić zdjęcia i nie zainteresuje się zadaniami od Kasi.

- A ty? Dlaczego nie ćwiczysz? - zapyta z pretensją Kasia. - Ja tu nie jestem tylko od ćwiczeń. Robię materiał promocyjny na naszą stronę - oznajmi ozięble Weronika. - Ok. ale to może zrobisz to później, bo nie można trochę trenować, a trochę nie - rzuci ostro Górka przy wszystkich zebranych osobach. Weronika się speszy i wróci do ćwiczeń z koleżankami z pracy.

Ostre zaczepki Kasi w 2700 odcinku "Barw szczęścia" rozwścieczą Weronikę 

Kiedy trening się skończy, Weronika nagra kilka ujęć po skończonych ćwiczeniach. Kasia wykorzysta okazję i rzuci w jej stronę niewybredny komentarz. - (...) Jestem zdania, że niczego w życiu nie oddaje się walkowerem. Przynajmniej ja nie oddaję... - powie Kasia i spojrzy w oczy Weronice. Stażystka od razu zrozumie, do czego pije Kasia. Kiedy nieco później porozmawia z Łukaszem, będzie bardzo zdenerwowana. Sadowski zaproponuje, by drużyna ćwiczyła z kimś innym. - (...) Chcesz się zapytać, jak mi się ćwiczyło z twoją żoną? Super! - rzuci oburzona Weronika i wyjdzie z gabinetu. 

Kasia w 2700 odcinku "Barw szczęścia" nie odpuści i dokuczy mężowi nawet w domu. Cały czas będzie wracać do tematu Weroniki i jej pojawienia się na biwaku rodzinnym, gdzie mąż miał spędzić czas tylko z dziećmi. Kasia wyczuje, że coś jest nie tak i słusznie, bo przecież doszło do pocałunku między Weroniką a Łukaszem. Zdradzamy, że niebawem w "Barwach szczęścia" Kasia pozna prawdę o zdradzie, a małżeństwo zawiśnie na włosku...

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Najnowsze