Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2695: Stańscy stracą hotel? Po zaginięciu Rafała wycofają się inwestorzy. Ratunek przyjdzie z niespodziewanej strony

W 2695 odcinku "Barw szczęścia" w rodzinie Stańskich zapanuje wielka panika. Bożena (Marieta Żukowska) przyzna się mężowi (Lesław Żurek), że zabiła Zaborskiego (Wojciech Solarz), ale na tym się nie skończy. Z hotelu Stańskich, jeden po drugim, zaczną się wycofywać inwestorzy, zaniepokojeni nagłym zniknięciem Rafała. Bruno załamie się, że stracą dorobek swojego życia, a być może jego żona trafi za kratki. Zdradzamy: 2695 odcinku "Barw szczęścia" nadejdzie pomoc dla Stańskich z zupełnie niespodziewanej strony! Sprawdź szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2695 - czwartek, 10.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2695 odcinku "Barw szczęścia" Bruno dostanie dwa "strzały od losu". Po pierwsze żona poinformuje go, że Rafał nie żyje, bo zatłukła go własnymi rękami. Stański przerazi się, że Bożena trafi za kratki na resztę życia, więc zabroni jej rozmów z kimkolwiek na ten temat. Ale pojawią się kolejne, fatalne okoliczności. Inwestorzy zaczną na gwałt wycofywać pieniądze z hotelu Stańskich!

To również będzie efekt zabójstwa Zaborskiego w 2695 odcinku "Barw szczęścia". Bożena zamorduje go własnymi rękami 2 odcinki wcześniej Choć Rafał chciał uciec, bo ukradł z konta hotelu ogromną kwotę, to jednak zniknie na zawsze. Inwestorzy w trosce o swoje majątki nie będą chcieli dociekać, co się stało, tylko wycofają się z inwestycji. 

Bruno będzie załamany w 2695 odcinku "Barw szczęścia". Żona morderczyni i hotel bez grosza - jak ma sobie poradzić z taką rzeczywistością? Na szczęście pomoc nadejdzie i zupełnie niespodziewanej strony! Kto zainwestuje w hotel Stańskich?

Okazuje się, że niepozorny Justin w "Barwach szczęścia" zdołał zgromadzić majątek i w 2695 odcinku zaoferuje Brunowi pomoc. Czy młody Jezierski uratuje hotel Stańskich? Przekonamy się 10.11 o stałej porze w TVP2. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2695: Porywacz Tadzia zacznie sypać! Jego zeznania na policji obnażą Zaborskiego

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze