Barwy szczęścia, odcinek 2694: Kasia zakocha się w Igorze! Ojciec Maksa w śpiączce po wypadku da jej ważny znak

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2694: Kasia zakocha się w Igorze! Ojciec Maksa w śpiączce po wypadku da jej ważny znak

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2694: Kasia zakocha się w Igorze! Ojciec Maksa w śpiączce po wypadku da jej ważny znak

2022-10-19 14:11

W 2694 odcinku "Barw szczęścia" do Kasi (Katarzyna Glinka) dotrze, że czuje do Igora (Tomasz Nosiński) coś wyjątkowego! Wszystko przez wizyty w szpitalu, gdzie Górka pomoże przy opiece nad pacjentem. Przyjęła pod swój dach Maksa (Mikołaj Wachowski), którego traktuje niemal jak własne dziecko, a to dopiero początek! W 1694 odcinku "Barw szczęścia" Kasia poczuje, że zakochuje się w Igorze, bo mężczyzna da jej znak, że czuje jej obecność! Chociaż Igor nadal będzie podłączony do aparatury, Kasia wyczuje, że ma z nim kontakt!

"Barwy szczęścia" odcinek 2694 - środa, 9.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2694 odcinku "Barw szczęścia" Kasia poczuje, że Igorowi wraca świadomość i to w jej obecności! Jak podaje portal światseriali.interia.pl, najpierw Górka odbędzie poważną rozmowę z Izą (Agnieszka Warchulska), której zwierzy się, że wypadek mężczyzny to mogła być jej wina... - Tuż przed wypadkiem, wyznał mi... no po prostu powiedział, że nie jestem mu obojętna. Powiedziałam mu, że nic z tego. On się speszył, odszedł szybko i chyba nie zauważył tego samochodu - wyzna rozżalona Kasia, a Małek zwróci jej uwagę na istotny szczegół. - A Łukasz wie, że Igor się w tobie zakochał? - zapyta. - Niby nie wie, ale zauważył, że Igora ciągnie do mnie - wytłumaczy Górka.

W 2694 odcinku "Barw szczęścia" Maks wyzna Kasi, że wydaje mu się, że tata ma kontakt ze światem, rozumie i czuje. Chociaż pozostaje w śpiączce, ma pewną świadomość. - Ciociu, tata mnie uścisnął za rękę. Czułem to, wyraźnie czułem - powie zadowolony z siebie Maks, którego Kasia i Łukasz (Michał Rolnicki) przygarnęli do rodziny. Górka sama postanowi przekonać się, czy chłopiec ma rację. - Igor... Jesteś tu z nami? - zapyta się Kasia, a aparatura, do której przypięty jest pacjent wskaże, że jego akcja serca zdecydowanie przyspiesza. Kasia zrozumie, że Igor naprawdę ją kocha i ona też czuje do niego coś więcej! Nie wyłapie tego Łukasz, który nadal nie przyznał się żonie, że całował się z Weroniką i nie domyśli się, że Kasia myśli o kimś innym. - Marzę o powrocie do naszego normalnego życia. Marzy mi się romantyczny wieczór z tobą... Tylko we dwoje - wyzna Sadowski, ale jeśli tak dalej pójdzie, będzie mocno zdziwiony, kiedy Igor faktycznie wybudzi się ze śpiączki. 

Barwy szczęścia. Michalina na celowniku babci Witka! Nie zniesie widoku wnuka z dziewczyną
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze