Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2691: Bożena ukryje przed Brunem prawdę o porwaniu Tadzia! Będzie się bała, że zabije Zaborskiego

W 2691 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) ukryje przed Brunem (Lesław Żurek) prawdę o tym, że Zaborski (Wojciech Solarz) stoi za porwaniem Tadzia (Józio Trojanowski)! Stańska podejmie tę dramatyczną decyzję, bo będzie drżała ze strachu, że Bruno nie wytrzyma nerwowo i znów spróbuje Rafała zabić. Każda kolejna informacja, uzyskana dzięki śledztwu Celiny (Orina Krajewska) w 2691 odcinku "Barw szczęścia", potwierdzi, że Zaborski był głównym motorem porwania syna Stańskich. Czy Bruno kiedykolwiek pozna prawdę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2691 - piątek, 4.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2691 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na jaw nowe fakty dotyczące porwania małego Tadzia. Celina - na zlecenie Bożeny - nadal będzie śledziła Rafała. Dzięki temu zrobi z ukrycia zdjęcia, na których widać będzie "jak na dłoni", że Zaborski nie tylko spotyka się z porywaczem syna Stańskich, ale jest z nim w najlepszej komitywie! KIedy Celina pokaże Bożenia zdjęcia, Stańska zadrży o to, co zrobi jej mąż, kiedy pozna prawdę. I wtedy podejmie dramatyczną decyzję, aby milczeć. 

Tymczasem Celina, kontynuując śledztwo w W 2691 odcinku "Barw szczęścia" ustali nazwisko i adres bandyty. Kobiety będą już tak blisko wsadzenia za kraty Zaborskiego i jego wspólnika...

Bożena w "Barwach szczęścia" ukryje przed Brunem prawdę o tym, że Zaborski porwał Tadzia

Stańska jednak w W 2691 odcinku "Barw szczęścia" postanowi ukryć przed swoim mężem prawdę, że za porwaniem ich synka stoi odwieczny wróg, Rafał Zaborski. Wszyscy pamiętamy, jak doprowadzony do ostateczności porwaniem Tadzia Bruno próbował zabić Rafał i sam wylądował z tego powodu uwięziony w szpitalu psychiatrycznym. Nic dziwnego, że Bożena chce chronić rodzinę i to, aby nadal byli wszyscy razem. 

Tyle, że decyzja Bożeny o milczeniu w W 2691 odcinku "Barw szczęścia" może mieć fatalne skutki. Skoro Zaborski nadal spotykać się będzie z porywaczem Tadzia, nie wiadomo, co znów wykombinują.   

Zobacz też: Barwy szczęścia znikają z anteny?! W ważne święto zabraknie nowego odcinka

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze