Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2686: Przeszłość dopadnie Dominikę! Spotkanie z koleżanką prostytutką zmieni wszystko – ZDJĘCIA

W 2686 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) "wpadnie" na swoją koleżankę prostytutkę Sonię (Weronika Nockowska). Dziewczyna będzie w niezłych opałach - agresywny klient zaatakuje Sonię, ale Dominika wyratuje ją z opresji. Przy tej okazji wrócą wspomnienia z dawnej branży... Co gorsze, Sebastian (Marek Krupski) znów oświadczy się Dominice, a później zobaczy jej poszukiwania w internecie na stronach erotycznych! Czy Dominika wróci do dawnego zawodu i straci wszystko, na co pracowała przez lata w 2686 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2686 - czwartek, 26.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2686 odcinku "Barw szczęścia" Dominka przypadkiem spotka swoją dawną "koleżankę po fachu", Sonię. Prostytutka zostanie zaatakowana na ulicy przez agresywnego klienta, a Dominika ją wyratuje z opresji. Przy tej okazji dziewczyna Sebastiana wpadnie na pomysł, wyciągnąć Sonię z zawodu i dać jej szansę na normalne życie. Czy sama przez to nie wpadnie w dawną profesję? 

Po przypadkowym spotkaniu w 2686 odcinku "Barw szczęścia" Dominika znajdzie w internecie stronę reklamującą "usługi" Soni i umówi się z nią na spotkanie. Jednak prostytutka wcale nie ucieszy się, że dawna koleżanka chce odmienić jej bogate życie. Czy przeciągnie Dominikę na "ciemną stronę"?  

- Chcesz mnie przekonać do życia z pensji minimalnej? Bo nikt mi przecież więcej nie da – Sonia wyśmieje zabiegi koleżanki w 2686 odcinku "Barw szczęścia".

- Ja wyszłam na prostą – stwierdzi Dominika.

W 2686 odcinku "Barw szczęścia" Dominika zaproponuje jeszcze Soni pracę kelnerki w "Feel Good", ale prostytutka nie będzie zainteresowana. Za to skutki tego spotkania będą przerażające. 

Sebastian w 2688 odcinku "Barw szczęścia" oświadczy się ukochanej w modnej restauracji, czym niezwykle ją uszczęśliwi. Tyle, że po powrocie do domu Kowalski dokona przerażającego odkrycia... Czy zetknięcie Dominiki z prostytutką Sonią zniweczy jej lata starań i piękne plany?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2684: Damian zostawi Żabcię i poleci do Renaty! Ucieknie jej z łóżka

Barwy szczęścia. Lilly i Kajtek zaczną się obściskiwać na oczach matki! Sabina wścieknie się na syna
Najnowsze