Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2688: Przerażające odkrycie Sebastiana! Dominika znów będzie prostytutką?! – ZDJĘCIA

2022-10-12 10:22

W 2688 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 31.10.2022 o 20.10 w TVP2) Sebastian (Marek Krupski) po raz drugi oświadczy się Dominice (Karolina Chapko) i ponownie zostanie przyjęty. Tuż po zaręczynach para przeniesie się do domu, gdzie Kowalski dokona przerażającego odkrycia i szybko pożałuje swojej decyzji! W 2688 odcinku „Barw szczęścia” Sebastian przejrzy swojego laptopa i omal nie zejdzie na zawał. Kowalski będzie przekonany, że Dominika podle go oszukuje i znów wróciła do prostytucji! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2688 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2688 odcinku „Barw szczęścia” Sebastian postanowi ponownie oświadczyć się Dominice. Przypominamy, że para była już zaręczona i nawet stanęła na ślubnym kobiercu, ale ten jednak nie doszedł do skutku przez przeszłość Dominki. Najpierw matka Sebastiana, Eliza (Danuta Kowalska) odkryła, że narzeczona jego syna byłą prostytutką i nagadała mu bzdur, a finalnie Dominika sama przyznała się, że sprzątała praktycznie nago u jednego z gości weselnych, Klemensa (Sebastian Perdek). Wówczas zamiast ślubu było smutne rozstanie, ale Kowalski wciąż nie mógł zapomnieć o ukochanej, z którą na nowo zbliżył go koszmarny wypadek. Dominika i Sebastian znów zostali razem, a w 2688 odcinku „Barw szczęścia” Kowalski po raz drugi poprosi ukochaną o rękę i ponownie zostanie przyjęty, ale także i teraz na ich drodze stanie przeszłość Dominiki!

W 2688 odcinku „Barw szczęścia” szczęście Dominiki i Sebastiana znów nie potrwa długo! Tuż po pysznej kolacji w eleganckiej restauracji i wzruszających zaręczynach, para przeniesie się do mieszkania, w którym nastąpi dalsze świętowanie. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Dominika pójdzie po ciasto do kuchni, a w tym samym czasie Sebastian otworzy swojego laptopa, aby znaleźć im film na wieczór, ale wtedy dozna szoku! W 2688 odcinku „Barw szczęścia” Kowalski o mało nie padnie na zawał, gdy zobaczy na ekranie stronę z ogłoszeniami erotycznymi. Od razu pomyśli, że Dominika postanowiła wrócić do dawnego zawodu i znów podle go okłamała! Czy da jej szansę na wytłumaczenie czy od razu zdecyduje się zerwać zaręczyny?

Oczywiście, w 2688 odcinku „Barw szczęścia” Sebastian nie będzie miał pojęcia, że jego ukochana przeglądała oferty erotyczne z uwagi na swoją znajomą Sonię (Weronika Nockowska), która wciąż trudni się jako prostytutka. Ukochana nie powie mu o przypadkowym spotkaniu z przyjaciółką, dzięki któremu dowiedziała się, że wciąż tkwi w półświatku i wcale nie zamierza z niego wychodzić, gdyż nie chce żyć za minimalną krajową. Jaką decyzję podejmie Sebastian po swoim odkryciu w 2688 odcinku „Barw szczęścia”? Zdradzamy, że zrobi coś zupełnie niespodziewanego, co zaskoczy nawet samą Dominikę!  

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze