Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2688: Będzie drugi ślub Dominiki i Sebastiana! Gorący seks wszystko przypieczętuje - ZDJĘCIA

W 2688 odcinku "Barw szczęścia" była prostytutka Dominika (Karolina Chapko) dostanie wielką nagrodę za swoją miłość i poświęcenie dla Sebastiana (Marek Krupski). Niepełnosprawny Kowalski po raz drugi w życiu oświadczy się ukochanej i zostanie przyjęty! Później pojawią się kolejne problemy, ale wszystko wskazuje na to, że para w końcu się pobierze! Wątek wybuchu wielkiej miłości i poważnych decyzji u Dominiki i Sebastiana zacznie się w 2688 odcinku "Barw szczęścia", ale potrwa kilka odcinków. W 2691 odcinku serialu parę znów połączy i przypieczętuje wszystko gorący seks! Zobacz To w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2688 - środa, 31.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2688 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian po raz drugi w życiu oświadczy się Dominice! Kowalski wszystko pięknie przygotuje i zaprosi ukochaną na randkę do eleganckiej restauracji. Tam na była prostytutkę będzie czekał nie tylko Sebastian, ale i piękny pierścionek zaręczynowy! Radość Dominiki bęzie ogromna - nareszcie spotka ją piękna nagroda za długi czas wyrzeczeń i poświęcenie dla niepełnosprawnego ukochanego. Co więcej, ponowne oświadczyny dają widzom szansę zobaczenia udane ślubu tej pary. 

Przypomnijmy - Dominika miała wyjść za Sebastiana w 2124 odcinku "Barw szczęścia". Niestety, na przepięknym ślubie wybuchł wielkie skandal wywołany przez dawnego Klemensa (Sebastian Perdek) - klienta panny młodej - i była prostytutka uciekła sprzed ołtarza. Później para przez długi czas nie miała ze sobą kontaktu, a Dominika przeżyła koszmar "związku" ze Stawickim (Piotr Borowski). A Sebastian przez zranione serce i niespełnioną miłość do niej o mało nie stracił życia! Aktualnie Dominika w "Barwach szczęścia" opiekuje się niepełnosprawnym Sebastianem, który przeżył śmiertelny wypadek, ale stracił władzę od pasa w dół. Przeszła wiele, bo Kowalski poddał się i długo ją od siebie odtrącał. Ale w 2688 odcinku serialu zobaczymy prawdziwy happy end tej historii! No, prawie...    

Kolacja z Sebastianem będzie niezwykle udana w 2688 odcinku "Barw szczęścia". Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl Dominika oszaleje z radości i wszystko będzie zmierzało ku dobremu, ale jednak na jaw wyjdzie kolejna tajemnica byłej prostytutki!

- Zabieram cię na randkę – oznajmi Sebastian Dominice w 2688 odcinku "Barw szczęścia". Gdy dotrą na miejsce, Kowalski od razu zamówi szampana!

- Co świętujemy? - zapyta Dominika.

- Tajemnica – uśmiechnie się Sebastian.

Sebastian w "Barwach szczęścia" zapyta Dominikę: "Czy zostaniesz moją żoną?"

W tym momencie 2688 odcinka "Barw szczęścia" kelner postawi na stoliku zakochanych talerzyk przykryty serwetką.

- To jakaś specjalność lokalu? - zainteresuje się Dominika. A kiedy niecierpliwa dziewczyna zerwie serwetkę okaże się, że na talerzyku leży pudełeczko z pierścionkiem!

- Dominiko, czy zostaniesz moją żoną? - zapyta wzruszony Sebastian.

- Tak! - krzyknie Dominika i rzuci mu się na szyję. Już w domu narzeczona Kowalskiego wyzna, ze "zafundował" jej jeden z najpiękniejszych dni w życiu".

- Zadbam, żeby kolejne były równie piękne – obieca Sebastian.

- Dziękuję, że się nie poddałeś i oświadczyłeś po raz drugi – wyszepcze Dominika.

Straszna wpadka Dominiki w 2688 odcinku "Barw szczęścia"

A jednak coś zmrozi ten cudowny nastrój w 2668 odcinku "Barw szczęścia". Sebastian otworzy laptopa, by znaleźć jakiś film do obejrzenia razem z narzeczoną. Na ekranie zobaczy jednak stronę z ogłoszeniami erotycznymi! Kowalski nie będzie miał pojęcia, że Dominika szukała w sieci kontaktu do znajomej "z branży", której będzie chciała podać pomocną dłoń. Kowalski przerazi się, że jego ukochana chce wrócić do dawnego zawodu. 

Zdradzamy, że jednak wszystko dobrze się skończy! Jak widzimy na ZDJĘCIACH z 2690 i 2691 odcinka "Barw szczęścia" narzeczony znów założy pierścionek na palec Dominiki, a potem będą uprawiać gorący seks.   

Nie przegap: Barwy szczęścia. Koniec Damiana i Żabci. Nie zamieszkają razem i będzie po wszystkim - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze