Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2684: Damian zostawi Żabcię i poleci do Renaty! Ucieknie jej z łóżka

2022-10-12 20:40

W 2684 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 25.10.2022 o 20.10 w TVP2) Damian (Michał Lesień-Głowacki) coraz częściej będzie myślał o Renacie (Ania Mrozowska) nawet w obecności Żabci (Hanna Klepacka). Wójcik zrozumie, że związek z Anią był pomyłką, gdyż skrycie wciąż marzy o kelnerce i nie umie sobie z tym poradzić. W 2684 odcinku „Barw szczęścia” Damian okrutnie okłamie Żabcię i wymknie się do mieszkania Renaty! Kelnerka rzuci się na Wójcika i zacznie go namiętnie całować, ale jedna rzecz sprawi, że nie wylądują razem w łóżku! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2684 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2684 odcinku „Barw szczęścia” związek Żabci i Damiana zawiśnie na włosku! Niechęć Luizy (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski) wobec nowej ukochanej, a także ich wzajemne niezrozumienie sprawi, że Wójcik zacznie się od niej oddalać, a myślami coraz bardziej uciekać w kierunku Renaty. Początkowo Damian ograniczy ich kontakty, ale w 2684 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl nawet w obecności Ani nie będzie mógł przestać myśleć o kelnerce. Wójcik tak popłynie, że zupełnie nie będzie słuchał Żabci ani wykazywał nią żadnego zainteresowania, co bardzo zaboli Żabcię, która postanowi dowiedzieć się o co chodzi, ale spotka się z podłym kłamstwem Damiana.

- Nie odzywasz się prawie, mówię coś - ty nie słuchasz... Zamyślony jakiś... – wyrzuci mu Ania.

- Bo we mnie siedzi człowiek pracy. Myślę, co dzisiaj mam zrobić i u którego klienta, i jak to wszystko zaplanować, żeby wyrobić się do wieczora – zmyśli Damian, ale Żabcia wcale mu nie uwierzy.

Chwilę później w 2684 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia wręczy Damianowi prezent z okazji ich 3 miesięcznicy, ale podarunek wcale nie spodoba się Wójcikowi! Wręcz przeciwnie Damian będzie zażenowany kubkiem z ich wspólnym zdjęciem, a tym bardziej całą uroczystością…

- No bo dziś nasza trzecia miesięcznica – uśmiechnie się Ania.

- Nie wiedziałem, że będziemy obchodzić miesięcznice – stwierdzi Damian, na co Żabcia rzuci mu się na szyję i przyzna, że tak zostało jej po Ryśku (Sebastian Stankiewicz).

- Jak jest powód, to trzeba świętować. Może to trochę głupie, ale Rysiek... ten to się umiał bawić jak dziecko – uzna, ale Wójcik w 2684 odcinku „Barw szczęścia” nie podzieli jej entuzjazmu i już dłużej nie będzie chciał przebywać w jej towarzystwie.

- A ja jakoś nie bardzo – przyzna, po czym wyjdzie do pracy.

Oczywiście, Wójcik w 2684 odcinku „Barw szczęścia” wcale nie uda się do pracy tylko do „Feel Good”, aby zobaczyć się z Renatą! Kelnerka powita go z szerokim uśmiechem, a także poczęstuje go sałatką i ciastem, czym jeszcze bardziej mu się przypodoba do tego stopnia, że Damian będzie skory zaprosić ją na randkę, ale w ostatniej chwili się wycofa!

- A może by tak... – zacznie, ale nie dokończy zdania.

Jednak w 2684 odcinku „Barw szczęścia” Damian zjawi się w mieszkaniu Renaty, którego wizyta bardzo ją ucieszy. Kelnerka od razu rzuci mu się na szyję i zacznie go namiętnie całować, ale Wójcik się zawaha, gdyż będą dręczyły go wyrzuty sumienia, że nie zachowuje się w porządku wobec Ani. Aczkolwiek Renata szybko rozwieje jego wątpliwości i spróbuje zaciągnąć go do łóżka!

- Boisz się? – zapyta Renata.

- Nie... Ale jestem z kimś – przyzna Damian, na co kelnerka przyzna, że powinien być z nią i zacznie go rozbierać. Jednak wtedy zdarzy się coś, co sprawi, że Renata i Damian nie skończą w łóżku…

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Najnowsze