Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2678: Krystyna nie zniesie widoku Witka z Michaliną! Weźmie się za dziewczynę wnuka, tak jak kiedyś za kochanki syna - WIDEO

2022-10-15 10:22

W 2678 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Michalina (Anna Pentz) poczuje się jakby Krystyna Złota (Hanna Bieluszko) chciała się jej pozbyć z domu Witka (Witold Sosulski) i Marka (Marcin Perchuć)! Przeczucie ją nie zawiedzie, bo babcia Witka nie będzie mogła bezczynnie patrzeć na to, co niepełnoletni wnuk wyrabia ze swoją dziewczyną pod ich wspólnym dachem. Pobyt Krystyny z mężem Krzysztofem Jaworskim (Jacek Kałucki) u Marka przedłuży się, więc w 2678 odcinku "Barw szczęścia" Michalina skorzysta z nadarzającej się okazji, żeby zniknąć babci z pola widzenia. Ale to nie wystarczy Krystynie, która w przeszłości skutecznie zatruwała życie wybrankom syna. Tak samo będzie z Misią? Zobacz WIDEO z 2678 odcinka "Barw szczęścia" do czego to doprowadzi.

"Barwy szczęścia" odcinek 2678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Michalina i Witek w 2678 odcinku "Barw szczęścia" znów będą musieli się rozstać! Od kiedy w domu Marka zamieszkała jego matka Krystyna z Jaworskim zrobi się dość tłoczno. Zwłaszcza, że Złota da nastolatkom wyraźnie do zrozumienia, że nie poda jej się, że uprawiają seks w tak młodym wieku i to za przyzwoleniem Marka pod jego dachem. Niemal całe dorosłe życie Krystyna krytykowała partnerki życiowe Marka, nienawidziła każdej, która nie spełniała jej oczekiwań. Tak teraz będzie z Michaliną, która jej zdaniem nie nadaje się na dziewczynę Witka, bo jest zbyt bezwstydna!

Mieszkanie w domu Marka z babcią Witka już w 2678 odcinku "Barw szczęścia" stanie się dla Misi nie do zniesienia. Choć nie da tego po sobie poznać, żeby nie urazić chłopaka. Poruszy jednak drażliwy temat tuż przed krótkim wyjazdem do Wrocławia w związku z nową rolą. - Słuchaj, twoja babcia tak na poważnie o tym wspólnym mieszkaniu? Chyba zanosi się na dłuższy pobyt...

- Wiesz co, według mnie to oni zostaną tutaj dopóki nie ogarną sobie tego zalanego mieszkania

- Bo ja mam takie wrażenie, że ona cały czas patrzy na mnie krytycznie, jakbym wszystko robiła źle...

- Misiu, babcia taka jest. Ona jest mistrzynią w wpędzaniu ludzi w poczucie winy, ale nie jest taka zła...

- Skoro tak mówisz... - uspokoi się Michalina, ale w 2678 odcinku "Barw szczęścia" nie zauważy, że Krystyna bacznie jej się przygląda, gotowa nawet na to, żeby usunąć dziewczynę Witka z domu Marka. Bo Złota nie zaakceptuje faktu, że związek nastoletniego wnuka rozwija się tak szybko, że uprawia seks ze swoją dziewczyną, sypia z nią w ich wspólnym domu.

Barwy szczęścia. Michalina na celowniku babci Witka! Nie zniesie widoku wnuka z dziewczyną
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze