Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2676: Lilly po obściskiwaniu się z Kajtkiem weźmie się za Justina! Szybko zapomni o Oliwce – ZDJĘCIA

2022-10-13 12:38

W 2676 odcinku "M jak miłość" Lilly (Mayu Gralińska Sakai) po namiętnych chwilach z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) zainteresuje się Justinem (Jasper Sołtysiewicz)! Chociaż Kanadyjczyk długo myślał o Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), bardzo spodoba mu się kochanka Kajtka, która zatrzyma się w hotelu Stańskich w sprawach zawodowych. Dojdzie do kolejnej kłótni między Oliwką a Lilly, ale wszystko wskazuje na to, że Justinowi w 2676 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie przeszkadzał ten fakt i zacznie otwarcie podrywać Lilly!

"Barwy szczęścia" odcinek 2679 - czwartek, 13.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2679 odcinku "Barw szczęścia" Lilly nie uniknie kontaktu z Oliwką, chociaż chwilę temu Sabina (Barbara Jonak) przyłapała syna z kochanką, kiedy obściskiwali się w samochodzie! Kajtek wyznał matce, że właściwie nie zapomniał o pięknej Lilly, chociaż wydaje mu się, że wciąż kocha Zbrowską. Całe zamieszanie nabierze tempa w 2679 odcinku "Barw szczęścia", kiedy w sytuację wtrąci się Justin. Zanim to jednak nastąpi, Oliwka i Lilly pokłócą się w hotelu Stańskich o klientkę. Kochanka Kajtka uprze się, że musi tłumaczyć słowa kobiety z Chin podczas robienia paznokci przez Oliwkę. 

- Chciałam umówić na manicure klientkę, która nie mówi ani po polsku, ani po angielsku. Czyli muszę tłumaczyć... - powie Lilly w 2679 odcinku "Barw szczęścia" Oliwce, na co ta się nie zgodzi. - Tak to sobie wymyśliłaś - zakpi Zbrowska i odmówi, by dziewczyna była obecna podczas całej wizyty klientki. Dojdzie do ostrej wymiany zdań, a Lilly wyjdzie wściekła z gabinetu. Ostatecznie wizyta się odbędzie, a klientka z Chin zachwyci się pracą Zbrowskiej. 

Justin zacznie podrywać Lilly w 2679 odcinku "Barw szczęścia"

Zaraz po tym, jak Oliwka poskarży się koledze na to, że musi znosić widok Lilly w hotelu Stańskich, on sam postanowi zagadać do dziewczyny. Wykorzysta okazję, kiedy znajdą się sami w recepcji. - Nie wie pan, gdzie jest Karolina z recepcji? - zapyta kochanka Kajtka. - U szefa, ale ja służę pomocą. Justin - przestawi się chłopak. - Kojarzę cię ze zdjęcia Kajtka, jesteś jego kolegą - Lilly połączy fakty. - Nie mam najlepszych doświadczeń ze znajomymi Kajtka, a na dziś mam dość pretensji Oliwki - Lilly nie będzie skora do spoufalania się z Justinem w 2679 odcinku "Barw szczęścia". - Ja do ciebie żadnych pretensji nie mam, tylko same najlepsze intencje - wyzna Skotnicki i widać będzie, że zainteresował się Lilly. To dość dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że chwilę wcześniej Oliwka zwierzy mu się, że nie może patrzeć na kochankę Kajtka. Najwyraźniej Justin odpuści sobie Oliwkę i weźmie się za Lilly.

Barwy szczęścia. Lilly i Kajtek zaczną się obściskiwać na oczach matki! Sabina wścieknie się na syna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze