Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2675: Wielka ucieczka Kajtka. Poleci do Singapuru, bo tu nikt go nie rozumie - ZDJĘCIA

W 2675 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy wielką ucieczkę Kajtka (Jakub Dmochowski)! Cieślak nie będzie umiał wybrać między Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) a Lilly (Mayu Gralińska Sakai), w była dziewczyna nie będzie miała mu zamiaru niczego ułatwiać. Załamany Kajtek dojdzie do wniosku, że jedyną osobą, zdolną zrozumieć go w tej sytuacji będzie ojciec (Przemysław Stippa) i postanowi do niego uciec! Sabina (Barbara Jonak) wpadnie w panikę, że na zawsze straci syna, ale nikt nie będzie zdolny do tego, żeby go zatrzymać. Czy Kajtek w 2675 odcinku "Barw szczęścia" odleci na zawsze do Singapuru?

"Barwy szczęścia" odcinek 2675 - środa, 12.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

O tym, że Kajtek w 2675 odcinku "Barw szczęścia" wpadnie na pomysł, a by uciec do Singapuru pisaliśmy jako pierwsi. Portal swiatseriali.interia.pl potwierdza te doniesienia. Istotnie, młody Cieślak będzie się tak miotał między zdradzoną byłą dziewczyną Oliwką, a śliczną Lilly, że dojdzie do wniosku, iż jedynym dla niego wyjściem jest odlot do Singapuru. 

- Możesz mi powiedzieć, co to jest? - zapyta przerażona Sabina syna. - Bilet do Singapuru? W jedną stronę? - matka Kajtka odkryje jego zakup na laptopie.

Kajtek w "Barwach szczęścia" musi odpocząć od Oliwki i Lilly

Kajtek w 2675 odcinku "Barw szczęścia" usiądzie obok matki i zacznie jej tłumaczyć, że musi odciąć się od tego wszystkiego

- Od czego? Od studiów? Od rodziny? - Sabina będzie zrozpaczona.

Cieślak, patrząc matce w oczy wyzna w w 2675 odcinku "Barw szczęścia" , że musi "odpocząć" od Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Jego zbolałe serce nie potrafi wybrać, a odzyskanie byłej dziewczyny wydaje się niemożliwe. 

- Uciekam, bo nie wiem, co robić. Potrzebuję dystansu, spokoju, żeby to wszystko sobie jeszcze raz przemyśleć. Inaczej tu zwariuję - wyjaśni jej Kajtek. - Gadałem z ojcem... Decyzja podjęta, bilet kupiony. Wylatuję wieczorem. 

Zdradzamy, że Kajtka na lotnisko w 2675 odcinku "Barw szczęścia" odwiezie Darek (Andrzej Niemyt). Czy Cieślakowi uda się wielka ucieczka przed uczuciami, czy jednak w ostatniej chwili zawróci zobaczymy już w środę 12.10 o stałej porze w TVP2. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2680: Renata nie pozbędzie się zakochanego Mirka! Wda się w romans z synem Damiana - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Najnowsze

Materiał sponsorowany