Barwy szczęścia, odcinek 2675: Kajtek ucieknie do Singapuru! Sabina zdradzi Oliwkę i wezwie na pomoc Lilly - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2675: Kajtek ucieknie do Singapuru! Sabina zdradzi Oliwkę i wezwie na pomoc Lilly - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2675: Kajtek ucieknie do Singapuru! Sabina zdradzi Oliwkę i wezwie na pomoc Lilly - ZDJĘCIA

W 2675 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) podda się i postanowi uciec od afery z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) i Lilly (Mayu Gralińska Sakai) do Singapuru. Jego matka na tę wieść wpadnie w wielki popłoch! Do tego stopnia, że Sabina (Barbara Jonak) zapomni, jak wiele łączy Oliwkę z ich rodziną i zacznie błagać kochankę syna, aby go zatrzymała! Jak zakończy się ucieczka Kajtka w 2675 odcinku "Barw szczęścia"? Czy Lilly pomoże Sabinie? I co na to wszystko podwójnie zdradzona Oliwka?

"Barwy szczęścia" odcinek 2675 - środa, 12.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Zacznie się od tego, że w 2673 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka dokona przerażającego odkrycia w hotelu Stańskich. Manicurzystka na własne zobaczy, że nowym gościem hotelu została Lilly, a niby zakochany w niej Justin (Jasper Sołtysiewicz) tańczy wokół kochanki Kajtka, jak wokół królowej. A to dopiero "niewinny" początek wielkiej afery!

Sabina w "Barwach szczęścia" nie wypuści Kajtka z Polski

W 2675 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy, że Kajtek nie jest w stanie wziąć odpowiedzialności za swoje zachowanie jak mężczyzna i postanowi uciec do ojca (Przemysław Stippa , do Singapuru. I na tę wiadomość Sabina zupełnie oszaleje! Bo jak można inaczej wytłumaczyć, że uda się z błaganiem o pomoc do sprawczyni całego zamieszania? 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2661: Bożena wypędzi Zaborskiego z gabinetu Bruna! Skasuje niewygodne nagranie z monitoringu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia po wakacjach. Desperacka zagrywka Kajtka. Oliwka uwierzy, że będzie na nią czekał?

Sabina w 2675 odcinku "Barw szczęścia" spotka się z Lilly w tajemnicy przed wszystkimi. Kochanka Kajtka będzie zaskoczona, bo nie oficjalnie nie miała zamiaru kontynuować tego romansu. Ale może właśnie o taki rozwój wypadków jej chodzi? 

Oliwka w "Barwach szczęścia" podwójnie zdradzona

Oliwka w 2675 odcinku "Barw szczęścia" będzie musiała znosić coraz częste wizyty Lilly w hotelu, a do tego jeszcze Sabina tak naprawdę ją zdradzi. Czy Kajtek da się po raz kolejny uwieść kochance i zostanie dla mamusi w Polsce? 

Nie przegap: M jak miłość. Magda nie odda Andrzeja bez walki! Do ostatniej sekundy będzie go kochać - ZDJĘCIA

Najnowsze