Barwy szczęścia, odcinek 2661: Mirek nie zaakceptuje Żabci! Nie będzie chciał mieć nowej macochy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2661: Mirek nie zaakceptuje Żabci! Nie będzie chciał mieć nowej macochy

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2661: Mirek nie zaakceptuje Żabci! Nie będzie chciał mieć nowej macochy

2022-09-21 15:35

W 2661 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 21.09.2022 o 20.10 w TVP2) Damian (Michał Lesień-Głowacki) zaprosi Luzię (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski) na uroczysty obiad. Wójcik będzie chciał w końcu przedstawić dzieciom Anię (Hanna Klepacka) i powiedzieć im o pomyśle wspólnego zamieszkania. W 2661 odcinku „Barw szczęścia” Mirek nie będzie chciał mieć nowej macochy, a tym bardziej nie zgodzi się na to, aby została nią Żabcia! Syn Damian nie zaakceptuje partnerki ojca i boleśnie ją zrani na wspólnym obiedzie. Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2661 - czwartek, 22.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2661 odcinku „Barw szczęścia” Damianowi bardzo spodoba się pomysł Żabci, aby wspólnie wynajęli mieszkanie i zamieszkali w nim z jego dziećmi i postanowi jak najszybciej wcielić go w życie. Z jednej strony Wójcik zacznie naciskać na ukochaną, a z drugiej uzna, że musi jak najszybciej podzielić się swoimi planami z dziećmi. W 2661 odcinku „Barw szczęścia” Damian zaprosi dzieci i Anię na rodzinny obiad, w czasie którego cała trójka będzie mogła lepiej się poznać. O ile pomysł Damiana przypadnie do gustu jego córce, tak już jego syn wcale nie będzie z tego zadowolony i nawet nie będzie próbował tego ukryć!

- A nie możesz iść sam? Ja nie potrzebuję macochy! – oburzy się Mirek, ale w końcu da się namówić Damianowi.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2660: Sabina zniszczy plan Stańskich?! Rozpozna Celinę i wyda ją przed Karoliną

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Mirek nie zgodzi się zamieszkać z Anią w 2661 odcinku „Barw szczęścia”!

W 2661 odcinku „Barw szczęścia” Ania będzie próbowała wywrzeć jak najlepsze wrażenie na dzieciach Damiana. Żabcia będzie bardzo uprzejma, a jej starania doceni Luiza, z którą złapie dobry kontakt. Niestety, z Mirkiem już nie będzie tak łatwo, a oliwy do ognia doleje temat wspólnego mieszkania!

- Chcemy razem zamieszkać – oznajmi Damian.

- Powinniście, ale gdzie? – dopyta Luiza.

- No na razie to takie luźne plany, nic konkretnego – przyzna Żabcia.

- Może u nas? Ja zamieszkam z Aro (Martin Bogdan) – zasugeruje, ale Damian na to nie pozwoli.

Oczywiście, Mirek w 2661 odcinku „Barw szczęścia” nie zgodzi się, aby Luiza przeniosła się do Aro, a tym bardziej, żeby Ania się do nich wprowadziła. Załamana Żabcia będzie miała potworne wyrzuty sumienia, a Mirek jeszcze jej dołoży.

- Ja się na to wszystko nie zgadzam. No co chyba też mam tutaj coś do powiedzenia? No to mówię! – oburzy się.

- Jejku, ja naprawdę nie chciałam wprowadzać żadnego zamieszania do waszego życia – zasmuci się Ania.

- Musimy znaleźć jakiś kompromis – uzna Damian.

- To szukajcie go. Wiecie co, ja już nie mam ochoty na jeść. Najadałem się, na razie – burknie Mirek, po czym wyjdzie jeszcze bardziej dołując Anię.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2662: Modrzycki zacznie szantażować Łukasza! Tak zemści się na nim za Huberta

Mirek poczuje się odrzucony w 2661 odcinku „Barw szczęścia”!

W 2661 odcinku „Barw szczęścia” Damian pobiegnie za synem i poprosi go, aby wrócił i skończył z nimi rozmawiać, ale on nie będzie miał na to ochoty. Mirek poczuje się opuszczony i uzna, że ojciec próbował się go pozbyć, ale Wójcik wyjaśni mu, że nic nie wiedział o propozycji Luizy, na którą i tak się nie zgadza. Jednak Mirek i tak nie zmieni zdania względem Ani i nie pozwoli, aby zamieszkała razem z nimi!

- Co tak ci przeszkadza? – zdziwi się Damian.

- Bo chcesz wprowadzić obcą kobietę do naszego życia – wyrzuci mu, dając jasno do zrozumienia, że miejsce Ani w 2661 odcinku „Barw szczęścia” powinna zająć Renata (Ania Mrozowska), której z resztą syn Damiana natychmiast poleci się wyżalić!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2675: Gorący pocałunek Renaty i Mirka! Syn Damiana zajmie miejsce ojca – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ nieudany rodzinny obiad Wójcików i Ani w 2661 odcinku "Barw szczęścia" >>>

Najnowsze