Barwy szczęścia, odcinek 2662: Modrzycki zacznie szantażować Łukasza! Tak zemści się na nim za Huberta

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2662: Modrzycki zacznie szantażować Łukasza! Tak zemści się na nim za Huberta

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2662: Modrzycki zacznie szantażować Łukasza! Tak zemści się na nim za Huberta

2022-09-14 12:08

W 2662 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w piątek 23.09.2022 o 20.10 w TVP2) Modrzycki (Piotr Ligenza) postanowi zemścić się na Hubercie (Marek Molak) za pobicie na gali „Szoku”. Dziennikarz nie dość, że będzie chciał pozwać go do sądu, to jeszcze napisze artykuł całkowicie pogrążający Pyrkę, w którym wyciągnie wszystkie brudy z jego przeszłości. W 2662 odcinku „Barw szczęścia” Modrzycki dostanie aprobatę Wagela (Marek Kałużyński), ale Łukasz (Michał Rolnicki) się na to nie zgodzi, a na dodatek wpłynie na decyzję szefa. Mściwy dziennikarz nie będzie mógł się z tym pogodzić i zacznie szantażować Łukasza zdjęciami, na których dopuszcza się zdrady z Weroniką (Maria Świłpa)!

"Barwy szczęścia" odcinek 2662 - czwartek, 23.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2662 odcinku „Barw szczęścia” Modrzycki nie będzie mógł dojść do siebie po bójce z Hubertem. Dziennikarz będzie wzburzony zachowaniem Pyrki i postanowi się na nim zemścić, ale oczywiście sobie nie będzie miał nic do zarzucenia, choć sam ją sprowokuje. W końcu to on doprowadzi do groźnego wypadku Klary (Olga Jankowska) tylko po to, aby odkryć tożsamość Julii Armand i nawet wtedy nie powstrzyma się przed robieniem zdjęć! W 2662 odcinku „Barw szczęścia” Modrzycki postanowi obsmarować go w swoim artykule i na relacji z gali „Szoku” skupi się przede wszystkim na ataku Huberta. Co więcej, jak podaje swiatseriali.interia.pl mściwy dziennikarz zrobi dokładne rozeznanie na temat przeszłości Pyrki i wyciągnie na wierzch wszystkie brudy z jego przeszłości, aby jeszcze bardziej go pogrążyć!

- Wyciągnąłeś wszystkie brudy z jego przeszłości – stwierdzi Łukasz.

- Niczego nie zmyśliłem, sięgnąłem tylko po fakty - historię zespołu The Gites, romans z menadżerką, nielegalne walki i ich konsekwencje, zatrzymanie za marihuanę, a potem podjęcie pracy na pogotowiu – wyjaśni Błażej.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2655: Łukasz zdradzi Kasię z Weroniką! Modrzycki nakryje ich i zrobi kompromitujące zdjęcia

Barwy szczęścia. Tragiczny wypadek Klary. Tak się skończy polowanie na Pyrkę po premierze erotycznej powieści

Modrzycki będzie chciał pozwać Huberta do sądu, ale Łukasz wstawi się za Pyrką w 2662 odcinku „Barw szczęścia” i słono za to zapłaci!

Oczywiście, w 2662 odcinku „Barw szczęścia” Błażej nie poprzestanie na artykule szkalującym Huberta i oświadczy Łukaszowi, że zamierza podać go również do sądu. Sadowski nie zgodzi się na wniesienie pozwu i przypomni dziennikarzowi, że sam sprowokował ich bójkę, a sądowa batalia może tylko zaszkodzić ich gazecie. Jednak nieoczekiwanie po stronie Błażeja stanie Wangel, który uzna, że trzeba dać celebrytom nauczkę!

- To nie jest tak, że wszystko im wolno. Pyrka przekroczył granicę, naruszył nietykalność cielesną naszego dziennikarza i poniesie tego konsekwencje. Z drugiej strony my mamy świetny temat na dobre kilka tygodni – uzna szef gazety.

Łukasz w 2662 odcinku „Barw szczęścia” nie zgodzi się z punktem widzenia szefa i poprosi go o rozmowę w cztery oczy. Sadowski wyjaśni szefowi, że to Modrzycki nie zachował się fair wobec Pyrki, ale na Wangelu nie zrobi to żadnego wrażenia, gdyż będzie liczył się jedynie szum medialny! Wówczas Łukasz postawi szefowi warunek – albo robią tak jak on chce albo odchodzi!

- Błażej stosuje w pracy coraz bardziej agresywne metody i to się źle skończy.  Sprokurował wypadek Klary, sprowokował atak jej męża, a teraz chce go pozywać do sądu... Jeśli szef tak chce prowadzić gazetę, to... beze mnie – oznajmi Łukasz, w związku z czym Wangel nie będzie miał już wyboru i stanie po stronie swojego naczelnego, ale pod jednym warunkiem! Hubert ma publicznie przeprosić Błażeja na łamach „Szoku” i oświadczyć, że nie ma do niego żalu za wypadek Klary!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2656: Łukasz po zdradzie podle okłamie Kasię! Porzuci ją i poleci do Weroniki

Modrzycki zemści się na Łukaszu i wykorzysta do tego romans zdjęcia z Weroniką w 2662 odcinku „Barw szczęścia”!

Chwilę później w 2662 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz zjawi się w domu Pyrków i przekona Huberta, aby przeprosił Modrzckiego, bo w przeciwnym razie dziennikarz pozwie go do sądu i wygra, puszczając ich z torbami. W tym samym czasie Błażej dowie się, że Łukasz przeciągnął Wangela na swoją stronę i ma zostawić temat Pyrki w spokoju. Oczywiście, Modrzycki nie będzie mógł się z tym pogodzić i postanowi odegrać się na szefie! W 2662 odcinku „Barw szczęścia” dziennikarz wyśle Sadowskiemu anonimowego maila, do którego załączy zdjęcia całujących się Łukasza i Weroniki! Mąż Kasi (Katarzyna Glinka) od razu domyśli się, że to sprawka Błażeja i znajdzie się w potrzasku! Jaką decyzję podejmie? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2656: Podły Zaborski wykończy Bruna! Wyciągnie kolejne absurdalne zarzuty, a sąd się do nich przychyli

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze