Barwy szczęścia, odcinek 2660: Sabina zniszczy plan Stańskich?! Rozpozna Celinę i wyda ją przed Karoliną

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2660: Sabina zniszczy plan Stańskich?! Rozpozna Celinę i wyda ją przed Karoliną

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2660: Sabina zniszczy plan Stańskich?! Rozpozna Celinę i wyda ją przed Karoliną

2022-09-21 20:10

W 2660 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 21.09.2022 o 20.10 w TVP2) plan Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) powoli będzie posuwał się do przodu. Celina (Orina Krajewska) nie da po sobie nic poznać Karolinie (Marta Dąbrowska) i będzie już o krok od odkrycia przekrętów Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), ale wtedy wszystko zepsuje pojawienie się Sabiny (Barbara Jonak). W 2660 odcinku „Barw szczęścia” szefowa SPA rozpozna Brońską i wyda recepcjonistce, że Celina zna się z Bożeną! Co więcej, niczego nieświadoma Sabina zdradzi nawet plan Stańskich i dokładanie określi w nim rolę Brońskiej!

"Barwy szczęścia" odcinek 2660 - środa, 21.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2660 odcinku „Barw szczęścia” Celina rozpocznie tajne śledztwo w hotelu Stańskich, które będzie miało na celu wykazanie, że to Zaborski stał za porwaniem Tadzia (Józio Trojanowski) i był w zmowie z Adą (Kamila Janik) i jej partnerem. Początkowo Brońska nie da po sobie nic poznać i będzie zachowywać się jak normalna klientka hotelu, korzystając ze wszystkich jego usług, do czasu aż natknie się na Sabinę. Matka Kajtka (Jakub Dmochowski) od razu rozpozna w niej trenerkę z fitness klubu, a na dodatek skojarzy, że uczestniczyły wspólnie w tworzeniu kalendarza charytatywnego „Barwy miłości”. W 2660 odcinku „Barw szczęścia” Sabina tak bardzo ucieszy się ze spotkania Celiny, że tak łatwo się od niej nie odczepi, a na dodatek zacznie ją maglować w obecności Karoliny!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2675: Gorący pocałunek Renaty i Mirka! Syn Damiana zajmie miejsce ojca – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Sabina zdradzi Karolinie tożsamość Celiny w 2660 odcinku „Barw szczęścia”!

W 2660 odcinku „Barw szczęścia” Sabina będzie bardzo dociekliwa i zacznie wypytywać Celinę o szczegóły masażu. Karolina szybko połapie się, że ich nowa tajemnicza klientka zna się z szefową spa i od razu wzbudzi to jej niepokój! Tym bardziej, że matka Kajtka natychmiast wypapla jej, skąd się znają!

- Pani Celino tak szczerze, bo to moja nowa pracownica, a pani jest fachowcem. Daje radę? – spyta Sabina.

- Jest doskonała – uśmiechnie się.

- Momencik, to wy się znacie? – zdziwi się Karolina.

- Tak, pani Celina pracuje w fitnessie. Ma pani świetne opinie. No muszę się zmotywować i do pani przyjść – wyjaśni recepcjonistce.

- To już jest nieaktualne, zmieniłam branżę – szybko utnie ten temat i nie da się już bardziej pociągnąć Sabinie za język. 

Jednak wtedy w 2660 odcinku „Barw szczęścia” Sabina wypali jeszcze bardziej i pokaże Karolinie kalendarz, w którym brała udział wspólnie z Bożeną i Celiną! Wówczas recepcjonistka już nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Brońska i Stańska są w zmowie, dlatego Celina szybko będzie musiała ratować sytuację!

- Niech pani zobaczy, co ja mam. Zachowałam na pamiątkę. No to była dla mnie niezwykła przygoda. Mamy klientkę vipa – ucieszy się Sabina.

- Taki kalendarz wisi w gabinecie Bruna i pani też na nim jest? Przepraszam, nie rozumiem, ale jakaś dziwna ta sytuacja – wywęszy Karolina.

- No dobrze, szczerze mówiąc nie jestem zwykłą klientką… - przyzna Celina, po czym wytłumaczy, że jest tajemniczą klientką, która zbiera informacje o hotelach przed dołączeniem ich do bazy dla turystów.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2662: Modrzycki zacznie szantażować Łukasza! Tak zemści się na nim za Huberta

Sabina odkryje rolę Celiny w planie Stańskich w 2660 odcinku „Barw szczęścia” i wyłoży wszystko Karolinie na tacy!

Jednak Sabinie w 2660 odcinku „Barw szczęścia” wciąż będzie mało, a jej buzia wcale nie będzie chciała się zamknąć. Dociekliwa szefowa spa znów zacznie wypytywać Brońską o szczegóły, dzięki czemu szybko rozwiąże zagadkę i odkryje kim jest Celina w tajnym planie Stańskich!

- Czyli pani jest takim tajemniczym klientem jak ci recenzenci restauracji? – stwierdzi Sabina.

- No dokładnie, coś w tym rodzaju – zgodzi się Celina.

- To taka praca jak detektyw... – wypali.

- Kwalifikuje określone przez zleceniodawcę hotele do współpracy, nic więcej – szybko utnie ten temat, ale nie uśpi czujności Karoliny w 2660 odcinku „Barw szczęścia”, która natychmiast poleci do Zaborskiego i powie mu o swoim odkryciu!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2674: Kajtek nigdy nie uwolni się od kochanki! Ten pocałunek będzie go kosztował wszystko - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Sabina niweczy plan Stańskich w 2660 odcinku „Barw szczęścia” >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze